Kurt Lob - litho van naakte dame met man

Kurt Lob - litho van naakte dame met man kopen? Bied vanaf 60!
Kurt Lob - litho van naakte dame met man kopen? Bied vanaf 60!Kurt Lob - litho van naakte dame met man kopen? Bied vanaf 60!Kurt Lob - litho van naakte dame met man kopen? Bied vanaf 60!Kurt Lob - litho van naakte dame met man kopen? Bied vanaf 60!Kurt Lob - litho van naakte dame met man kopen? Bied vanaf 60!Kurt Lob - litho van naakte dame met man kopen? Bied vanaf 60!Kurt Lob - litho van naakte dame met man kopen? Bied vanaf 60!

Geplaatst door  KeesvanDongenArt
FA. (23)

Lid sinds 2017
365 verkochte items
  • Kurt Lob (1926-2015)
Jaartal1978
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage58/175
Een litho van Kurt Löb uit 1978.
De voorstelling lijkt mij een man die naar een vrouw van lichte zeden is gegaan.
Afmeting papier: 50 x 35 cmAfmeting voorstelling : 16 x 12.5 cm
De litho kan prima verzonden worden, maar u mag deze ook op komen halen.

Starttijd:04-10-2019 om 16:06
Eindtijd:18-10-2019 om 22:50
Openingsbod€ 60
ObjectlocatieRaamsdonksveer, Nederland
VerzendingWereldwijd