FA. (2)

Kurt Lob - Rubenszaal

Kurt Lob - Rubenszaal kopen? Bied vanaf 65!
Kurt Lob - Rubenszaal kopen? Bied vanaf 65!Kurt Lob - Rubenszaal kopen? Bied vanaf 65!Kurt Lob - Rubenszaal kopen? Bied vanaf 65!Kurt Lob - Rubenszaal kopen? Bied vanaf 65!Kurt Lob - Rubenszaal kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst door  Strechgel
FA. (21)

717 verkochte items
Alle items van deze verkoper (50)
  • Kurt Lob (1926-2015)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPotlood
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen16 cm x 21 cm (h x b)
Passe-partout30 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
*Fraaie originele tekening in potlood en gewassen oost-indische inkt van Kurt Lob. Het betreft hier dus geen grafiek maar een unieke tekening, die vaak gebruikt werden als illustraties voor boeken van bekende (russische) schrijvers. In dit geval is het me niet bekend waarvoor het werk is  gebruikt.
*Löb was een uitstekend schilder, aquarellist, maar vooral ook illustrator met een duidelijk herkenbaar handschrift.
*Verzending is aangetekend, verzekerd en goed verpakt.

Kurt Lob (1926-2015)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  Strechgel
FA. (21)

717 verkochte items
40 cm
30 cm
21 cm
16 cm
Starttijd:02-01-2022 om 12:42
Eindtijd:16-01-2022 om 20:00
Openingsbod€ 65
ObjectlocatieUtrecht, Nederland
VerzendingWereldwijd