L. Haans - Olieverf op doek - Hollands polderlandschap in herfst bij avondlicht

L. Haans - Olieverf op doek - Hollands polderlandschap in herfst bij avondlicht kopen? Bied vanaf 65!
L. Haans - Olieverf op doek - Hollands polderlandschap in herfst bij avondlicht kopen? Bied vanaf 65!L. Haans - Olieverf op doek - Hollands polderlandschap in herfst bij avondlicht kopen? Bied vanaf 65!

Ongespecificeerd

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Ongespecificeerd

Voorstelling: polderlandschap in avondschemering. Met molen en huisjes aan de rivier. Erg sfeervol natuurgetrouw geschilderd.

Geschilderd door L. Haans, een Brabantse kunstschilder - gesign. r.o. L. Haans 1984.

Niet ingelijst.

85 x 60 cm

Ongespecificeerd

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items

Starttijd:18-09-2015 om 17:52
Eindtijd:02-10-2015 om 17:52
Openingsbod€ 65
ObjectlocatieNederland