L. Harthoorn. Olieverf op doek,handgesigneerd R.O. + jaartal 74

L. Harthoorn. Olieverf op doek,handgesigneerd R.O. + jaartal 74 kopen? Bied vanaf 35!
L. Harthoorn. Olieverf op doek,handgesigneerd R.O. + jaartal 74 kopen? Bied vanaf 35!L. Harthoorn. Olieverf op doek,handgesigneerd R.O. + jaartal 74 kopen? Bied vanaf 35!L. Harthoorn. Olieverf op doek,handgesigneerd R.O. + jaartal 74 kopen? Bied vanaf 35!L. Harthoorn. Olieverf op doek,handgesigneerd R.O. + jaartal 74 kopen? Bied vanaf 35!

L Harthoorn

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • L Harthoorn

Een prachtig surrealistisch werk van de Nederlandse schilder L. Harthoorn. Olieverf op doek,handgesigneerd R.O. + jaartal 74. Afmeting 50 cm x 65 cm in een eenvoudige lijst.

Ophalen heeft de voorkeur. Verzenden is mogelijk op kosten en uitdrukkelijk risico voor koper. Het wordt door mij zeer zorgvuldig verpakt, ondermeer met Bubbles-plastic en karton. Nadrukkelijk wordt er op gewezen dat retourneren/geld terug niet mogelijk is. U wordt daarom vriendelijk verzocht alle foto's goed te bekijken/bestuderen alvorens een bod uit te brengen. U kunt me altijd per email bereiken mochten er nog vragen zijn.

L Harthoorn

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Starttijd:18-07-2014 om 18:00
Eindtijd:25-07-2014 om 18:00
Openingsbod€ 35
ObjectlocatieNederland