L. Scholten, zt, landschap, olieverf op linnen op paneel

L. Scholten, zt, landschap, olieverf op linnen op paneel kopen? Bied vanaf 40!
L. Scholten, zt, landschap, olieverf op linnen op paneel kopen? Bied vanaf 40!L. Scholten, zt, landschap, olieverf op linnen op paneel kopen? Bied vanaf 40!L. Scholten, zt, landschap, olieverf op linnen op paneel kopen? Bied vanaf 40!L. Scholten, zt, landschap, olieverf op linnen op paneel kopen? Bied vanaf 40!L. Scholten, zt, landschap, olieverf op linnen op paneel kopen? Bied vanaf 40!L. Scholten, zt, landschap, olieverf op linnen op paneel kopen? Bied vanaf 40!L. Scholten, zt, landschap, olieverf op linnen op paneel kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  Avontuur
FA. (1)

71 verkochte items
  • Luuk Scholten (1933)

Laatste keer: Vrij groot lanschap van L. Scholten. Hoewel ik ervan uitga dat het van Luuk Scholten is, ben ik er niet geheel zeker van. Het werk is gesigneerd rechtsonder met 'L. Scholten' maar er is mij geen titel bekend. Ik weet dus ook niet wat voor landschap hier is geschilderd. Ook is er geen jaartal bekend. Het schilderij is in goede conditie er zijn geen beschadigingen. Het doek is vastgeplakt op spaanplaat. Het werk is ingelijst in een eenvoudige lijst met wat slijtage plekjes. Maat schilderij: 63 x 132 cm. Met lijst: 70,5 x 140 cm. Gewicht: .>10 kg..

Het werk kan, gezien het gewicht en de maat, het beste opgehaald worden en ook bezorgen tegen vergoeding is mogelijk (15ct p/km).

Luuk Scholten (1933)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Avontuur
FA. (1)

71 verkochte items
Starttijd:15-04-2017 om 23:06
Eindtijd:22-04-2017 om 23:06
Openingsbod€ 40
ObjectlocatieRIJSWIJK, Nederland