LAAGSTE PRIJS! Constance Wibaut - Inkt en aquarel - danseres - met monogram

LAAGSTE PRIJS! Constance Wibaut - Inkt en aquarel - danseres - met monogram kopen? Bied vanaf 15!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 15,00

LAAGSTE PRIJS! Constance Wibaut - Inkt en aquarel - danseres - met monogram kopen? Bied vanaf 15!LAAGSTE PRIJS! Constance Wibaut - Inkt en aquarel - danseres - met monogram kopen? Bied vanaf 15!LAAGSTE PRIJS! Constance Wibaut - Inkt en aquarel - danseres - met monogram kopen? Bied vanaf 15!LAAGSTE PRIJS! Constance Wibaut - Inkt en aquarel - danseres - met monogram kopen? Bied vanaf 15!

Geplaatst door  loft
FA. (14)

434 verkochte items
  • Constance Wibaut (1920-2014)
TypeTekening / Aquarel

Tekening met inkt en aquarel van Constance Wibaut.
Ingelijst onder glas en passe partout in roomkleurige lijst (met gebruikssporen).
Het werk op dun papier heeft wat vage welvingen maar dat doet niet af aan de sfeer van de tekening.

Afmeting tekening 29 x 20 cm. Met lijst 43 x 34 cm.

Wordt bij verzending verpakt tussen noppenfolie en platen.

Constance Henriëtte Wibaut, van wie het Gemeentemuseum Den Haag meer dan 2.100 modetekeningen en schetsen bezit. Constance Wibaut werd opgeleid als beeldhouwer, maar was in de jaren '50 en '60 zeer succesvol als mode-illustratrice en modejournaliste voor Elsevier's Weekblad. Hierin deed zij met allure in woord en beeld verslag van de nieuwe mode. Zij bezocht hiervoor de coutureshows in Parijs. Wibaut maakte dan schetsen (croquis), die zij vervolgens uitwerkte tot schitterende, levendige zwart/wit tekeningen, soms ingekleurd met gouache (verf).

Dit item is verkocht voor 15,00

Starttijd:03-05-2017 om 15:00
Eindtijd:10-05-2017 om 15:00

atoutprix
9 mei / 23:20
€ 15