Joan Gardy Artigas - La part des autres
Louis Derijks - Naakte vrouwen torso
Type | Tekening / Aquarel |
Ernst Vijlbrief
gouache
z.t.
jaar: 1959
ingelijst in blank houten lijst
werk in zeer goede staat
hand gesigneerd en gedateerd
formaat papier: ca. 43 x 60 cm.
formaat lijst: ca. 65 x 83 cm.
verzending via onze vaste koerier mogelijk, kosten slechts € 20,-, afhalen mag uiteraard ook
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Lelystad, Nederland |
Objectlocatie | Lelystad, Nederland |
Starttijd | 23-4-2018 om 0:36 |
Eindtijd | 30-4-2018 om 0:36 |