LAATSTE KANS! Frank Eweg - kleurenets op buetten, 1983. Oplage 4/7

LAATSTE KANS! Frank Eweg - kleurenets op buetten, 1983. Oplage 4/7 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 7,00

LAATSTE KANS! Frank Eweg - kleurenets op buetten, 1983. Oplage 4/7 kopen? Bied vanaf 1!LAATSTE KANS! Frank Eweg - kleurenets op buetten, 1983. Oplage 4/7 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  ffagott
FA. (6)

362 verkochte items
  • Frank Eweg (1946)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie kleurenets van Frank Eweg, uit De Witte Chrysant. Zeer kleine oplage. Dit is 4/7. Handgesigneerd. Bladgrootte: 19,5 x 28,5 cm. Ets: 8 x 11,3 cm. Verzending NL 5,- Belgie 10,-

Dit item is verkocht voor 7,00

Starttijd:18-03-2015 om 09:54
Eindtijd:25-03-2015 om 09:54

Biedingen (4):

esjeem
25 mrt. / 00:54
€ 7
olielamp56
23 mrt. / 12:36
€ 5
mien14
22 mrt. / 23:47
€ 3
piete
20 mrt. / 11:30
€ 1