LAATSTE KANS: Frans Boers, olieverf op triplex, bloemstilleven

LAATSTE KANS: Frans Boers, olieverf op triplex, bloemstilleven kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

LAATSTE KANS: Frans Boers, olieverf op triplex, bloemstilleven kopen? Bied vanaf 50!LAATSTE KANS: Frans Boers, olieverf op triplex, bloemstilleven kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  KunstkamerZuidoost
FA. (16)

609 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
  • Frans Boers (1914-1987)

Leuk schilderij door Frans Boers (1914-1987), gesigneerd rechtsonder.

Olieverf op triplex, 40 bij 28,5 cm.

Afmeting inclusief lijst: 53 bij 41 cm.

Kwalificaties: schilder, tekenaar, illustrator, aquarellist

Geboren: Bressoux (Luik) 1914-01-26 en overleden: Nieuwegein 1987-08-12

Werkzame periode: 1934 - 1987

Opleiding: autodidact

Werkzaam in

Amsterdam Laren (Noord-Holland) Lage-Vuursche (Baarn) 1969 - 1979

Relaties met andere kunstenaars: Leraar van Buuren, Nel van

en Zeeuw, J.C.de

Onderwerpen: havengezicht, landschap (als genre), stadsgezicht,portretten, dieren, stillevens, bloemstilleven

werkt in expressionistisch-figuratieve trant

Materiaal/techniek: olieverf, aquarelverf

Lid van:

Vereeniging van Beeldende Kunstenaars Laren-Blaricum

omstr. 1981

Federatie van Verenigingen van Beroeps Beeldende Kunstenaars (Amsterdam)

Dit item is verkocht voor 50,00

Starttijd:29-04-2014 om 18:28
Eindtijd:11-05-2014 om 18:28

kunstig55
3 mei / 13:19
€ 50