LAATSTE KANS! HAVENSCENE - olieverf op linnen - gesign., kunstenaar onbekend - Verkocht

LAATSTE KANS! HAVENSCENE  - olieverf op linnen - gesign., kunstenaar onbekend kopen? Bied vanaf 15!

Verkoopprijs: € 15,00

LAATSTE KANS! HAVENSCENE  - olieverf op linnen - gesign., kunstenaar onbekend kopen? Bied vanaf 15!LAATSTE KANS! HAVENSCENE  - olieverf op linnen - gesign., kunstenaar onbekend kopen? Bied vanaf 15!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  ffagott
FA. (6)

371 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
  • Ongespecificeerd

Olieverf op prima linnen, afm: 55 x 45 cm. Havenscene. Gesigneerd rechtsonder met Waldheim of iets dergelijks, lijkt van Duitse of Scandinavische komaf. Jaartal 1974. Verzending NL 10,- euro, Belgie 15,- euro.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  ffagott
FA. (6)

371 verkochte items
Dit item is verkocht voor 15,00
Starttijd:20-05-2014 om 08:04
Eindtijd:25-05-2014 om 08:04
Akke
23 mei / 22:19
€ 15