Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Frans Hals - Biographie critique
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Linodruk naar het origineel van Pablo Picasso 'La Pique cassée' 1959. Editions Cercle d'Art, Paris. S.P.A.D.E.M. 1962. Mooie druk op stevig Büttenkarton, blad 29 x 35 cm. (Georges Bloch # 921). Nooit ingelijst, in verpakking, excellent exemplaar.
Starttijd | 12-11-2016 om 9:30 |
Eindtijd | 11-6-2018 om 7:48 |