Ab Steenvoorden - Doosje - Ets
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Litho van Kees Spermon. Jaar: 1975. Nummer: proefdruk. Afmetingen blad: H36 x b39 cm; Afmetingen voorstelling: H19 x b21 cm; Gesigneerd en gedateerd, rechtsonder, door de kunstenaar met potlood.
Conditie: in goede staat.
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 3-2-2018 om 0:24 |
Eindtijd | 8-2-2018 om 20:24 |