Laatste keer: Massimo Rao - Antenato, litho (prachtig ingelijst, groot)

Laatste keer: Massimo Rao - Antenato, litho (prachtig ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 200!

Verkoopprijs: € 220,00

Laatste keer: Massimo Rao - Antenato, litho (prachtig ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 200!Laatste keer: Massimo Rao - Antenato, litho (prachtig ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 200!Laatste keer: Massimo Rao - Antenato, litho (prachtig ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 200!Laatste keer: Massimo Rao - Antenato, litho (prachtig ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 200!Laatste keer: Massimo Rao - Antenato, litho (prachtig ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 200!Laatste keer: Massimo Rao - Antenato, litho (prachtig ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 200!Laatste keer: Massimo Rao - Antenato, litho (prachtig ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 200!

Geplaatst door  Rosser
FA. (140)

2579 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Massimo Rao (1950-1996)
GesigneerdHandgesigneerd

LET OP! Laatste keer dat dit werk hier wordt aangeboden en omdat het echt weg moet (te groot) is het openingsbod gehalveerd!

Schitterend  werk van de Italiaan Massimo Rao op geschept papier.  Een 17-kleuren litho op Zerkall Bütten 300 gram/m2, met potlood gesigneerd, gedateerd (1991) en genummerd (64/180).  In prachtige lijst, achter museumglas en met luxe passe-partout.  Alles in absolute mint conditie; een kwalitatief beter grafisch werk, zeker in combinatie met de museale uitvoering, kan hier niet gevonden worden.

Afmetingen: 134cm x 99cm (incl. lijst), 100cm x 67cm (litho)

Deze litho wordt op dit moment  nog aangeboden door galeries in Amsterdam en Haarlem, check het internet voor uitvoering en prijzen.

Werk moet bij voorkeur worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O).  De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.

Bezorgen in de regio Noord- en Zuid-Holland en Utrecht is eventueel mogelijk in overleg.

Massimo Rao (San Salvatore Telesino, Italië, 1950-1996)

Massimo Rao (1950-1996) studeerde kunstgeschiedenis in Benevento en architectuur aan de universiteit van Napels.  Hij schilderde eigentijds in de stijl van de oude meesters uit de Renaissance.  Bepaalde beelden keren terug in zijn schilderijen: een vrouw getransformeerd tot Griekse godin, een man verkleed als engel, soms schuilend achter de maan.  Een helder opzet met een mysterieus tintje.

Massimo Rao had tentoonstellingen in Italië, België, Nederland, Oostenrijk, Zwitserland en de Verenigde Staten.

Dit item is verkocht voor 220,00

Starttijd:15-05-2016 om 20:24
Eindtijd:28-05-2016 om 21:24

Biedingen (2):

HarmWitteveen
28 mei / 10:01
€ 220
veraodenthal
15 mei / 21:15
€ 200