LAATSTE KEER Ruurd van den Berg, ets 1961 - Verkocht

LAATSTE KEER Ruurd van den Berg, ets 1961 kopen? Bied vanaf 20!
LAATSTE KEER Ruurd van den Berg, ets 1961 kopen? Bied vanaf 20!LAATSTE KEER Ruurd van den Berg, ets 1961 kopen? Bied vanaf 20!LAATSTE KEER Ruurd van den Berg, ets 1961 kopen? Bied vanaf 20!LAATSTE KEER Ruurd van den Berg, ets 1961 kopen? Bied vanaf 20!LAATSTE KEER Ruurd van den Berg, ets 1961 kopen? Bied vanaf 20!LAATSTE KEER Ruurd van den Berg, ets 1961 kopen? Bied vanaf 20!LAATSTE KEER Ruurd van den Berg, ets 1961 kopen? Bied vanaf 20!
  • Ruurd van den Berg (1895-1980)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Let op: laatste keer aangeboden: Ets van Ruurd van den Berg uit 1961 op licht geschept papier, l.o gesigneerd en gedateerd in potlood, het is een proefdruk. Afm. blad 26x30 cm, beeld 12,5x14,5 cm. In uitstekende staat.

Verzending tussen twee plaatjes, 7,50, aangetekend 9,15

Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:31-03-2018 om 19:12
Eindtijd:16-04-2018 om 09:03