LAATSTE KEER V.A 1 euro!! Stanislaw Wejman, grote ets

LAATSTE KEER V.A 1 euro!! Stanislaw Wejman, grote ets  kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 11,00

LAATSTE KEER V.A 1 euro!! Stanislaw Wejman, grote ets  kopen? Bied vanaf 1!LAATSTE KEER V.A 1 euro!! Stanislaw Wejman, grote ets  kopen? Bied vanaf 1!LAATSTE KEER V.A 1 euro!! Stanislaw Wejman, grote ets  kopen? Bied vanaf 1!LAATSTE KEER V.A 1 euro!! Stanislaw Wejman, grote ets  kopen? Bied vanaf 1!LAATSTE KEER V.A 1 euro!! Stanislaw Wejman, grote ets  kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Cello1
FA. (36)

998 verkochte items
Alle items van deze verkoper (112)
  • Stanislaw Wejman (1944)
GesigneerdHandgesigneerd

Laatste keer aangeboden op Kunstveiling: Grote ets van Stanislaw Wejman uit 1973, genummerd 11/60 en gesigneerd in potlood. getiteld "Tomorrow?" Afm. blad 57x78, beeld 49,3x63,5. Op mooi Fabriano-papier. In perfecte staat. De detailfoto's zijn wat blauw uitgevallen, het papier is wit.(foto 1)

Verzending tussen twee platen.

Dit item is verkocht voor 11,00

Starttijd:15-08-2017 om 17:32
Eindtijd:27-08-2017 om 11:32

Biedingen (7):

Paul020nl
18 aug. / 19:48
€ 11
holke
18 aug. / 19:48
€ 11
Paul020nl
18 aug. / 19:48
€ 9
holke
18 aug. / 19:48
€ 7
Paul020nl
18 aug. / 19:48
€ 5
holke
18 aug. / 19:48
€ 3
Paul020nl
16 aug. / 12:13
€ 1