Joan Blaeu - Watanum - Watene - Waten
Muriel GirÈ - Jardin des cigales
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek: Kleurenlitho
Formaat 60 x 80 cm
Ingelijst in zwarte aluminium lijst
Gesigneerd met potlood
Oplage 223/350
Conditie: In zeer goede staat
Verzendkosten: Voor Nederland, aangetekend verzonden en zeer goed verpakt i.v.m het formaat van het pakket 17,50 euro,
Buitenlandse verzending niet mogelijk i.v.m. formaat
Na afspraak kan het werk opgehaald worden in Enkhuizen
Wij streven er naar zo veel mogelijk informatie te geven in de veilingomschrijving.
Heeft u echter nog vragen, stuur ons dan een mail.
Starttijd | 21-8-2016 om 12:21 |
Eindtijd | 28-8-2016 om 12:21 |