LAATSTE KEER--MOGENS BALLE, Kleurenlitho, z.t. - Verkocht

LAATSTE KEER--MOGENS BALLE, Kleurenlitho,  z.t. kopen? Bied vanaf 250!
  • Mogens Balle (1921-1988)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Techniek: Kleurenlitho

Formaat 60 x 80 cm

Ingelijst in zwarte aluminium lijst

Gesigneerd met potlood

Oplage 223/350

Conditie: In zeer goede staat

Verzendkosten: Voor Nederland, aangetekend verzonden en zeer goed verpakt i.v.m het formaat van het pakket 17,50 euro,

Buitenlandse verzending niet mogelijk i.v.m. formaat

Na afspraak kan het werk opgehaald worden in Enkhuizen

Wij streven er naar zo veel mogelijk informatie te geven in de veilingomschrijving.

Heeft u echter nog vragen, stuur ons dan een mail.

Mogens Balle (1921-1988)

DeensDeensAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Galerie 10
FA. (2)

Lid sinds 2010
109 verkochte items
Dit item is verkocht voor 250,00
Starttijd:21-08-2016 om 12:21
Eindtijd:28-08-2016 om 12:21
oscarbrook
26 aug. / 14:31
€ 250