FA. (1)

Laden van tarweschoven bij paard en wagen - olieverf op doek - 1945 - gesigneerd

Laden van tarweschoven bij paard en wagen - olieverf op doek - 1945 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 250!
Laden van tarweschoven bij paard en wagen - olieverf op doek - 1945 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 250!Laden van tarweschoven bij paard en wagen - olieverf op doek - 1945 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 250!Laden van tarweschoven bij paard en wagen - olieverf op doek - 1945 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 250!Laden van tarweschoven bij paard en wagen - olieverf op doek - 1945 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 250!Laden van tarweschoven bij paard en wagen - olieverf op doek - 1945 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 250!Laden van tarweschoven bij paard en wagen - olieverf op doek - 1945 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 250!Laden van tarweschoven bij paard en wagen - olieverf op doek - 1945 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 250!

Albert Hendrik van Eynsbergen

Geplaatst door  sonia67

1 verkochte items
  • Albert Hendrik van Eynsbergen

Groot schilderij van boeren die de tarweschoven van het land halen met een paardenkar. Albert Hendrik Einsbergen sr werd geboren op 10 oktober 1903 en is daar ook overleden op 28 oktober 1986 leerling van Gerard Wiegman. Gemeten zonder de lijst : 60 x 80 cm. Gemeten met de lijst : 80 x 100 cm. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd mei 1945.

Albert Hendrik van Eynsbergen

Geplaatst door  sonia67

1 verkochte items
Starttijd:24-06-2017 om 16:26
Eindtijd:01-07-2017 om 16:26
Openingsbod€ 250
ObjectlocatieNederland