Ladislav Kuklik - grote ets, "Onderbroken droom" 1983 - Verkocht

Ladislav Kuklik -  grote ets, "Onderbroken droom" 1983 kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

Ladislav Kuklik -  grote ets, "Onderbroken droom" 1983 kopen? Bied vanaf 35!Ladislav Kuklik -  grote ets, "Onderbroken droom" 1983 kopen? Bied vanaf 35!Ladislav Kuklik -  grote ets, "Onderbroken droom" 1983 kopen? Bied vanaf 35!Ladislav Kuklik -  grote ets, "Onderbroken droom" 1983 kopen? Bied vanaf 35!Ladislav Kuklik -  grote ets, "Onderbroken droom" 1983 kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  Cello1
FA. (41)

1185 verkochte items
Alle items van deze verkoper (42)
  • Ladislav Kuklik (1947)
Jaartal1983
TechniekEts/Aquatint
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen63 cm x 49 cm (h x b)
Passe-partout83 cm x 64.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage3/120

Aquatint ets van de Tsjechische kunstenaar Ladislav Kuklik uit 1983, genummerd 3 (of 31?)/120 exemplaren. Genummerd, gedateerd en gesigneerd in potlood. Verso ook getiteld in potlood in tsjechisch (denk ik), er staat in nederlands bijgeschreven "Onderbroken droom". Geplaatst achter passe-partout, afm. 64,5x83, beeld 49x63 cm. In hele mooie staat.

LET OP! Verzending alleen mogelijk binnen Nederland

verzending  tussen twee platen, 15, 50 euro, aangetekend 17,15

Ladislav Kuklik (1947)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Cello1
FA. (41)

1185 verkochte items
64.5 cm
83 cm
49 cm
63 cm
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:19-08-2018 om 11:13
Eindtijd:31-08-2018 om 19:51
patrik
21 aug. / 20:40
€ 35