Laetitia de Haas (1948) – Kleurenets– Masja –Gesigneerd & ingelijst - 1977 - Verkocht

Laetitia de Haas (1948) – Kleurenets– Masja –Gesigneerd & ingelijst - 1977 kopen? Bied vanaf 1!
Laetitia de Haas (1948) – Kleurenets– Masja –Gesigneerd & ingelijst - 1977 kopen? Bied vanaf 1!Laetitia de Haas (1948) – Kleurenets– Masja –Gesigneerd & ingelijst - 1977 kopen? Bied vanaf 1!Laetitia de Haas (1948) – Kleurenets– Masja –Gesigneerd & ingelijst - 1977 kopen? Bied vanaf 1!Laetitia de Haas (1948) – Kleurenets– Masja –Gesigneerd & ingelijst - 1977 kopen? Bied vanaf 1!Laetitia de Haas (1948) – Kleurenets– Masja –Gesigneerd & ingelijst - 1977 kopen? Bied vanaf 1!Laetitia de Haas (1948) – Kleurenets– Masja –Gesigneerd & ingelijst - 1977 kopen? Bied vanaf 1!Laetitia de Haas (1948) – Kleurenets– Masja –Gesigneerd & ingelijst - 1977 kopen? Bied vanaf 1!
  • Laetitia de Haas (1948)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Een sfeervolle ‘vroege’ ets van Laetitia de Haas uit 1977.

Gesigneerd, gedateerd en getiteld met potlood en gemaakt in een oplage van 60 exemplaren.

Goed ingelijst met een passe-partout en glasplaat.

Afmetingen: Lijst, 50 x 40. Beeld, 30 x 24 cm.

Herkomst: Uit een particuliere kunstverzameling.

Conditie: In zeer goede staat.

Zie ook de foto’s.

KLAAR OM OP TE HANGEN.

Informatie over de kunstenaar:

LAETITIA DE HAAS, geboren 11-6-1948 te Voorburg, schilder, aquarellist, tekenaar, graficus en etser.

Opleiding: Gerrit Rietveld Academie te Amsterdam (1965-1969). Leerling van Piet Klaasse, Melle, Ap Sok en Lex Metz.

Zij is sinds 1980 lid van kunstenaarsgenootschap De Ploegh en werkzaam in Amsterdam.

Uit een recensie van Margot Fretz:

“Tuinen en binnenplaatsjes, natuur door mensenhanden vormgegeven, dat zijn de geliefde onderwerpen van Laetitia de Haas. De resten van menselijke activiteit, zoals stoelen, tafels, theegerei, suggereren het aanwezig zijn van de mens. Daardoor onstaat er een harmonie der dingen. Het werk straalt een voornaamheid en rust uit, die wij in de dagelijkse werkelijkheid dikwijls ontberen. Het is deze ontspannen sfeer die velen zo aanspreekt. Ogenschijnlijk ademen haar schilderijen en etsen een sfeer van zorgeloosheid uit, hetgeen niet wil zeggen dat haar werk met eenzelfde vanzelfsprekendheid tot stand komt. Het vaak moeilijke wordingsproces vindt plaats in de eenzaamheid van het atelier, waar de problemen om een sfeer van onbevangenheid te creëren worden opgelost. Behalve talent zijn grote discipline en werklust eigenschappen die noodzakelijke voorwaarden zijn voor een echt kunstenaarsschap. Laetitia de Haas bezit deze eigenschappen in ruime mate, hetgeen blijkt uit de kwaliteit van haar oeuvre”.

Titel: “Masja”. Met potlood geschreven linksonder.

Kunstenaar: Laetitia de Haas.

Techniek: Ets.

Jaartal:  1977.

Gesigneerd: Met potlood rechtsonder.

Oplage: 60 exemplaren. Dit is nr 51. Met potlood geschreven linksonder.

Zie ook de foto’s.

KLAAR OM OP TE HANGEN.

-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).

-Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,00 euro.

Naar België: 8,00 euro (bij verzending via KIALA). Bij verzending via Postnl: 15,00 euro.

Vragen? Stuur gerust even een mailtje.

Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:12-05-2015 om 10:51
Eindtijd:25-05-2015 om 21:51
Biedingen (13)
Marysia12
25 mei / 21:46
€ 35
noortje
25 mei / 21:46
€ 32
noortje
25 mei / 21:46
€ 25
Sirks
25 mei / 11:18
€ 20
Martje2
25 mei / 11:18
€ 18
Sirks
23 mei / 20:41
€ 16
Martje2
23 mei / 20:04
€ 14
Sirks
19 mei / 20:34
€ 12
d0minique
14 mei / 23:41
€ 10
Imar
14 mei / 23:41
€ 8
Imar
14 mei / 23:40
€ 5
d0minique
14 mei / 23:40
€ 3
Imar
12 mei / 20:50
€ 1