FA. (6)

Laetitia de Haas - Aquatint, Morning Glory (ingelijst)

Laetitia de Haas - Aquatint, Morning Glory (ingelijst) kopen? Bied vanaf 49!
Laetitia de Haas - Aquatint, Morning Glory (ingelijst) kopen? Bied vanaf 49!Laetitia de Haas - Aquatint, Morning Glory (ingelijst) kopen? Bied vanaf 49!Laetitia de Haas - Aquatint, Morning Glory (ingelijst) kopen? Bied vanaf 49!Laetitia de Haas - Aquatint, Morning Glory (ingelijst) kopen? Bied vanaf 49!Laetitia de Haas - Aquatint, Morning Glory (ingelijst) kopen? Bied vanaf 49!Laetitia de Haas - Aquatint, Morning Glory (ingelijst) kopen? Bied vanaf 49!

Geplaatst door  d_Hondecoeter
FA. (3)

Lid sinds 2018
15 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
  • Laetitia de Haas (1948)
Jaartal1992
TechniekEts/Aquatint
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
Lijst66.5 cm x 51.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage47/150
Mooie en karakteristieke ets/aquatint van Laetitia de Haas.

Tuinen, binnenplaatsjes met sporen van menselijke activiteit zoals een lege stoel zijn een terugkerend thema in het werk van Laetitia de Haas.

De ets/aquatint verkeert in uitstekende staat. De inlijsting heeft wat lichte gebruikssporen.

enkele oneffenheden van/in de lijst, de ets is in zeer goede staat.

Laetitia de Haas (1948)

Alle items van deze kunstenaar(7)
Geplaatst door  d_Hondecoeter
FA. (3)

Lid sinds 2018
15 verkochte items
51.5 cm
66.5 cm
30 cm
40 cm
Sluit over 1d 12u 5m 49s
Openingsbod€ 49
ObjectlocatieLeiden / Amstelveen, Nederland
VerzendingAlleen per koerier
Starttijd:24-06-2022 om 20:41
Eindtijd:04-07-2022 om 22:18