Laetitia de Haas - De Keuken - stilleven in kleurets in aluminium lijstje - Verkocht

Laetitia de Haas - De Keuken - stilleven in kleurets in aluminium lijstje kopen? Bied vanaf 20!
Laetitia de Haas - De Keuken - stilleven in kleurets in aluminium lijstje kopen? Bied vanaf 20!Laetitia de Haas - De Keuken - stilleven in kleurets in aluminium lijstje kopen? Bied vanaf 20!
  • Laetitia de Haas (1948)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1978
TechniekEts
StijlRealistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen13 cm x 9 cm (h x b)
Lijst31 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
De Keuken - stilleven kleurenets in aluminium lijstje. Bij verzending is eventuele glasschade voor rekening koper.

Laetitia de Haas woont en werkt in Amsterdam. Studeerde van 1965 tot 1969 aan de Gerrit Rietveld Academie te Amsterdam. Thema in het werk van Laetitia de Haas is door de mens aangepaste natuur. In tuinen en binnenplaatsjes zie je overblijfselen van menselijke activiteiten die samen een harmonie tot stand brengen. De Haas’ werk straalt zo een zorgeloosheid uit. De Haas is sinds 1980 lid van kunstenaarsgenootschap De Ploegh.

Glas is een hoekje beschadigd

Laetitia de Haas (1948)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (9)
Geplaatst door  Zaansgroen
FA. (23)

Lid sinds 2017
506 verkochte items
Alle items van deze verkoper (43)
25 cm
31 cm
9 cm
13 cm
Dit item is verkocht voor 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:24-02-2020 om 15:44
Eindtijd:01-03-2020 om 13:40
tkeuning
01 mrt. / 12:42
€ 20