Laetitia de Haas - Ets, gesigneerd 3/70 Groen Café, ingelijst - Verkocht

Laetitia de Haas - Ets, gesigneerd 3/70 Groen Café, ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Laetitia de Haas - Ets, gesigneerd 3/70 Groen Café, ingelijst kopen? Bied vanaf 35!Laetitia de Haas - Ets, gesigneerd 3/70 Groen Café, ingelijst kopen? Bied vanaf 35!Laetitia de Haas - Ets, gesigneerd 3/70 Groen Café, ingelijst kopen? Bied vanaf 35!Laetitia de Haas - Ets, gesigneerd 3/70 Groen Café, ingelijst kopen? Bied vanaf 35!Laetitia de Haas - Ets, gesigneerd 3/70 Groen Café, ingelijst kopen? Bied vanaf 35!Laetitia de Haas - Ets, gesigneerd 3/70 Groen Café, ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
  • Laetitia de Haas (1948)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1981
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen26 cm x 32 cm (h x b)
Lijst40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage70
Laetitia de Haas, ets
Hand gesigneerd
Titel Groen café
Oplage slechts 70 waarvan deze nummer 3
In passe partout met zilverkleurige lijst
Conditie goed
Wordt aangetekend verzonden
Ophalen geen probleem

Geen beschadiging aan werk

Laetitia de Haas (1948)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  Kkw
FA. (12 )

543 verkochte items
Alle items van deze verkoper (15)
50 cm
40 cm
32 cm
26 cm
Dit item is verkocht voor 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:28-06-2020 om 17:06
Eindtijd:12-07-2020 om 22:20
JacquelineHoks
30 jun. / 11:21
€ 35