Laetitia de Haas - HORTENSIATUIN I - kleurets

Laetitia de Haas - HORTENSIATUIN I - kleurets kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 16,00

Laetitia de Haas - HORTENSIATUIN I - kleurets kopen? Bied vanaf 1!Laetitia de Haas - HORTENSIATUIN I - kleurets kopen? Bied vanaf 1!Laetitia de Haas - HORTENSIATUIN I - kleurets kopen? Bied vanaf 1!Laetitia de Haas - HORTENSIATUIN I - kleurets kopen? Bied vanaf 1!Laetitia de Haas - HORTENSIATUIN I - kleurets kopen? Bied vanaf 1!Laetitia de Haas - HORTENSIATUIN I - kleurets kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Hadrian
FA. (7)

316 verkochte items
  • Laetitia de Haas (1948)
GesigneerdHandgesigneerd

De afmeting van deze kleurets is 18 x 24 en de afmeting van het blad is 25 x 35. Van deze ets is in een totale oplage van 500 stuks gemaakt en de aangeboden ets is nummer 255. Voor een bedrag van € 10 wordt de ets goedverpakt via PostNL binnen Nederland aangetekend verzonden. Deze kosten zijn voor de koper.

Dit item is verkocht voor 16,00

Starttijd:20-01-2015 om 21:42
Eindtijd:28-01-2015 om 21:47

Biedingen (10):

d0minique
28 jan. / 21:42
€ 16
rooievlinder
28 jan. / 21:42
€ 16
d0minique
26 jan. / 15:09
€ 14
ronald57
25 jan. / 20:03
€ 12
d0minique
25 jan. / 20:03
€ 11
ronald57
25 jan. / 20:03
€ 9
d0minique
25 jan. / 20:03
€ 7
ronald57
24 jan. / 14:27
€ 5
d0minique
24 jan. / 14:27
€ 3
d0minique
21 jan. / 15:00
€ 1