FA. (7)

Laetitia de Haas - Place de la Fontaine

Laetitia de Haas - Place de la Fontaine kopen? Bied vanaf 50!
Laetitia de Haas - Place de la Fontaine kopen? Bied vanaf 50!Laetitia de Haas - Place de la Fontaine kopen? Bied vanaf 50!Laetitia de Haas - Place de la Fontaine kopen? Bied vanaf 50!Laetitia de Haas - Place de la Fontaine kopen? Bied vanaf 50!Laetitia de Haas - Place de la Fontaine kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  ruud-dj
FA. (7)

Lid sinds 2019
112 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
  • Laetitia de Haas (1948)
Jaartal1994
TechniekEts
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen42 cm x 32 cm (h x b)
Passe-partout65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage90
Fraaie grote ets van Laetitia de Haas uit 1994 in goede staat in passepartout. Handgesigneerd en getiteld in potlood. Mooi fris van kleur.

Zie ook de afbeeldingen voor een eigen indruk.

Laetitia de Haas (1948)

Alle items van deze kunstenaar(7)
Geplaatst door  ruud-dj
FA. (7)

Lid sinds 2019
112 verkochte items
50 cm
65 cm
32 cm
42 cm
Sluit over 1d 10u 46m 36s
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieGroningen , Nederland
VerzendingWereldwijd
Starttijd:25-06-2022 om 09:35
Eindtijd:04-07-2022 om 22:24