FA. (4)

Laetitia de Haas - Voorjaarstafel

Laetitia de Haas - Voorjaarstafel kopen? Bied vanaf 1500!

Geplaatst door  YvetteBelinda

Lid sinds 2022
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Laetitia de Haas (1948)
StijlRealistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen56 cm x 86 cm (h x b)
Lijst56 cm x 86 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Voorjaarstafel

In zeer goede staat olieverf schilderij inclusief baklijst.

Afmeting inclusief baklijst 56 x 86 cm.

Laetitia de Haas (1948)

Alle items van deze kunstenaar(7)
Geplaatst door  YvetteBelinda

Lid sinds 2022
0 verkochte items
86 cm
56 cm
86 cm
56 cm
Starttijd:12-04-2022 om 20:13
Eindtijd:26-04-2022 om 22:22
Openingsbod€ 1500
ObjectlocatieNoordwijk Zh, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie