Laetitia de Haas - Winter, aquatint ets

Laetitia de Haas - Winter, aquatint ets kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

Jan Linschooten - Boeken kopen? Bied vanaf 50!

Jan Linschooten - Boeken

  • Openingsbod € 50
Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Anton Vrede - zonder titel

  • Openingsbod € 65
Laetitia de Haas - Winter, aquatint ets kopen? Bied vanaf 35!Laetitia de Haas - Winter, aquatint ets kopen? Bied vanaf 35!Laetitia de Haas - Winter, aquatint ets kopen? Bied vanaf 35!Laetitia de Haas - Winter, aquatint ets kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  Rosser
FA. (140)

2579 verkochte items
  • Laetitia de Haas (1948)
GesigneerdHandgesigneerd

Karakteristieke ets van Laetitia de Haas. Aquatint ets op geschept papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘91), getiteld en genummerd (48/90).  In zeer goede conditie.

Afmetingen: 53cm x 44cm (blad), 40cm x 30cm (ets)

Dit item is verkocht voor 35,00

Starttijd:05-02-2017 om 21:39
Eindtijd:18-02-2017 om 21:39

Frasas
18 feb. / 21:19
€ 35