Laetitia de Haas - Zonder titel - Verkocht

Laetitia de Haas - Zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Laetitia de Haas - Zonder titel kopen? Bied vanaf 30!Laetitia de Haas - Zonder titel kopen? Bied vanaf 30!Laetitia de Haas - Zonder titel kopen? Bied vanaf 30!Laetitia de Haas - Zonder titel kopen? Bied vanaf 30!Laetitia de Haas - Zonder titel kopen? Bied vanaf 30!Laetitia de Haas - Zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
  • Laetitia de Haas (1948)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1994
TechniekEts
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen20 cm x 15 cm (h x b)
Passe-partout40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraaie ets van Laetitia de Haas uit 1994 in goede staat in passepartout. Handgesigneerd in potlood.

Zie ook de afbeeldingen voor een eigen indruk.

Laetitia de Haas (1948)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  ruud-dj
FA. (7)

Lid sinds 2019
119 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
30 cm
40 cm
15 cm
20 cm
Dit item is verkocht voor 34,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:04-07-2020 om 21:49
Eindtijd:24-07-2020 om 19:06
kasjulian
24 jul. / 07:55
€ 30