Lai-Xing: Lithografie, Circus I

Lai-Xing: Lithografie, Circus I kopen? Bied vanaf 5!

Verkoopprijs: € 5,00

Laixing Chen

Geplaatst door  svalbardart
FA. (18)

Lid sinds 2010
1267 verkochte items
  • Laixing Chen
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar: Lai-Xing
Titel: Circus I
Lithografie, handgesigneerd. Genummerd 676/1500
Afmeting blad: 15 x 14 cm

VERZENDING

Uw aankopen worden aangetekend verzonden. Uw pakket is verzekerd.
Verzendkosten Europa: 15,00 euro, ongeacht het aantal aankopen.

Laixing Chen

Geplaatst door  svalbardart
FA. (18)

Lid sinds 2010
1267 verkochte items

Dit item is verkocht voor 5,00

Starttijd:27-02-2017 om 08:48
Eindtijd:04-03-2017 om 11:48

nardy
4 mrt. / 08:29
€ 5