In opdracht geveild:
(32-32-1)
Zeer mooie foto (cibachromeprint) van de Hongaarse kunstenaar Lajos Keresztes. In passepartout waar ook een signatuur en titel op staat. Achterop echter ook gesigneerd.
Titel: Atlantis (Echos of Life)
Jaartal: 1981
Afmetingen beeld: 30cm x 30cm (PP is: 60cm x 50cm)
Gesigneerd: Handgesigneerd met stift achterop
Ingelijst: Nee
Oplage: Onbekend
Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat.
Kleine beschadigingen aan lijsten worden niet omschreven.
Dit werk kan verzonden worden als pakket voor 10 euro binnen NL. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam.
Garantie:
Informatie: