Lambdaprint, The little one that got away - Ingelijist

Lambdaprint, The little one that got away - Ingelijist kopen? Bied vanaf 100!
Lambdaprint, The little one that got away - Ingelijist kopen? Bied vanaf 100!Lambdaprint, The little one that got away - Ingelijist kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  kustersg

0 verkochte items
  • Jan Bollaert (1958)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: The little one that got away
Jaartal: 2003
Afmetingen lijst: 58 cm x 123 cm
Oplage: 15/40
Gesigneerd: Ja, handgeschreven (rechtsonder)
Materiaal: Lambdaprint op papier
Ingelijst: Ja, in zwarte houten lijst.
Conditie: In zeer goede staat
Oorspronkelijke galerieprijs: € 749,00

Werk is ook op locatie te bezichtigen

Verzending binnen Nederland is GRATIS

Starttijd:10-12-2016 om 09:49
Eindtijd:17-12-2016 om 09:49
Openingsbod€ 100
ObjectlocatieGorinchem, Nederland