LamBert Oude Wesselink - LamBert digitale zeefdruk Titel: SUCSEX - Verkocht

LamBert  digitale zeefdruk Titel: SUCSEX kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

LamBert  digitale zeefdruk Titel: SUCSEX kopen? Bied vanaf 1!LamBert  digitale zeefdruk Titel: SUCSEX kopen? Bied vanaf 1!LamBert  digitale zeefdruk Titel: SUCSEX kopen? Bied vanaf 1!
  • LamBert Oude Wesselink (1969)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige originele digitale zeefdruk van deze bekende kunstenaar uit Ootmarsum.

Nooit ingelijst geweest.

Zeer beperkte oplage !

Gesigneerd aan de achterkant.

Afmetingen: ca 45 x 31 cm.

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Ootmarsum, Nederland

LamBert Oude Wesselink (1969)

Geplaatst door  HetKunsthuys
0 verkochte items

ObjectlocatieOotmarsum,  Nederland
Starttijd18-1-2017 om 13:33
Eindtijd23-1-2017 om 20:33
Biedingen (13)