3. items
  5. Land

Argentinië Argentinië

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Argentijns.

Antonio Segui - Kleurenoffset.Affiche ROLAND GARROS 1999 kopen? Bied vanaf 55!
Antonio Segui (1934-2022) Frans Argentijns Kleurenoffset.Affiche ROLAND GARROS 1999
TechniekOffset
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
€ 55
Josh Mahaby - Campbell Bowling Soup II kopen? Bied vanaf 100!
Josh Mahaby (1982) Argentijns Campbell Bowling Soup II
TechniekKunststof
Afmetingen37 x 12 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Antonio Segui - Litho zonder titel, ingelijst, kopen? Bied vanaf 50!
Antonio Segui (1934-2022) Frans Argentijns Litho zonder titel, ingelijst,
TechniekLitho
Afmetingen30.5 x 25.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Antonio Segui - "Vêtements" - kleurenzeefdruk kopen? Bied vanaf 40!
Antonio Segui (1934-2022) Frans Argentijns "Vêtements" - kleurenzeefdruk
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Ruben Herrera - Compositie, zeefdruk kopen? Bied vanaf 45!
Ruben Herrera (1943) Argentijns Compositie, zeefdruk
Afmetingen64 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Lucio Fontana - Einladungskarte Galerie Ziegler Zürich kopen? Bied vanaf 275!
Lucio Fontana (1899-1968) Argentijns Italiaans Uitnodigingskaart voor Galerie Ziegler Zürich
TechniekLitho
Afmetingen15 x 21 cm (h x b)
€ 275
Ana Godel - Cahiers de Botanique kopen? Bied vanaf 20!
Ana Godel (1935) Argentijns Cahiers de Botanique
TechniekLitho
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 20
Horacio Sapere - datos del visitant kopen? Bied vanaf 150!
Horacio Sapere (1951) Argentijns datos del visitant
Afmetingen97 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150