Josh Mahaby (1982) Campbell Bowling Soup II
Techniek | Kunststof |
Afmetingen | 37 x 12 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
€ 100
Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Argentijns.
Techniek | Offset |
Afmetingen | 76 x 56 cm (h x b) |
Techniek | Kunststof |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 30.5 x 25.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 64 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 15 x 21 cm (h x b) |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 65 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Afmetingen | 97 x 77 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |