3. items
  5. Land

ArgentiniëArgentinië

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Argentijns.

Er worden 2 kunstwerken aangeboden
Adolfo Estrada - Pintura 7208 (Judas no 2) kopen? Bied vanaf 1000!
Adolfo Estrada - Pintura 7208 (Judas no 2)Schilderij

Geplaatst doorserARTE

Eindtijd 11-12-2022 om 16:22

Jaartal1972
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Aftersale items

Hector Saunier - kleurenlitho, titel "eau vive" - 1971 kopen? Bied vanaf 50!
Hector Saunier - kleurenlitho, titel "eau vive" - 1971Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Eindtijd 09-10-2022 om 20:27

Jaartal1971
TechniekLitho
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst