3. items
  5. Land

Australië Australië

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Australisch.

Ian W. King - Secret night kopen? Bied vanaf 40!
Ian W. King (1943) Australisch Engels Secret night
TechniekLitho
Afmetingen93 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Max Pam - Ingelijste foto, gesigneerd, genummerd & Atlas Monographs - Collector’s Edition kopen? Bied vanaf 690!
Max Pam (1949) Australisch Ingelijste foto, gesigneerd, genummerd & Atlas Monographs - Collector’s Edition
TechniekPortfolio
Afmetingen54 x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 690