3. items
  5. Land

België België

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Belgisch.

Albert Debois - Lot van 5 gesigneerde litho's - "L'étoile du couchant" - 1978 kopen? Bied vanaf 65!
Albert Debois (1938) Belgisch Lot van 5 gesigneerde litho's - "L'étoile du couchant" - 1978
TechniekLitho
Afmetingen50 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
Corneille - zeefdruk: L'oiseau present - 1998 kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch zeefdruk: L'oiseau present - 1998
Afmetingen80 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Bernard Vercruyce - Kleurenzeefdruk LE BALLON Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 39!
Bernard Vercruyce (1949) Belgisch Kleurenzeefdruk LE BALLON Handgesigneerd
Afmetingen58 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 39
Corneille - zeefdruk: Eté ardent kopen? Bied vanaf 295!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch zeefdruk: Eté ardent
Afmetingen74 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 295
Corneille - litho: La Traviata - 1990 kopen? Bied vanaf 275!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch litho: La Traviata - 1990
TechniekLitho
Afmetingen75.5 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 275
Gilbert Baibay - With and without eyes kopen? Bied vanaf 75!
Gilbert Baibay (1922-2021) Belgisch With and without eyes
Afmetingen38 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Rick Theunissen - Landschap boerderij kopen? Bied vanaf 50!
Rick Theunissen (1928) Belgisch Landschap boerderij
Afmetingen45 x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Corneille - Kleurenlitho: IMAGE DU PARADIS uit 1998 kopen? Bied vanaf 50!
TechniekLitho
Afmetingen76 x 50 cm (h x b)
€ 50
Corneille - L'amour au jour la jour kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch L'amour au jour la jour
Afmetingen53 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Corneille - Liggend vrouwelijk naakt op sofa & "Femme Tropique" kopen? Bied vanaf 310!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Liggend vrouwelijk naakt op sofa & "Femme Tropique"
TechniekEts
Afmetingen46 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 310
Yvan Royon - Schitterend gesigneerd glazen kunstwerk / schaal / schilderij kopen? Bied vanaf 15!
Yvan Royon (1938) Belgisch Schitterend gesigneerd glazen kunstwerk / schaal / schilderij
TechniekGlas
Afmetingen4 x 30 x 15 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 15
Corneille - Litho: Huit chats 5 - 1995 kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho: Huit chats 5 - 1995
TechniekLitho
Afmetingen56.5 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Veerle Rooms - Herdenking kopen? Bied vanaf 39!
Veerle Rooms (1947) Belgisch Herdenking
Afmetingen96 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 39
Corneille - Litho: L'enchantement de l'été - 1977 kopen? Bied vanaf 299!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho: L'enchantement de l'été - 1977
TechniekLitho
Afmetingen64 x 49.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 299
Corneille - litho: Nabucco - 1990 kopen? Bied vanaf 275!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch litho: Nabucco - 1990
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
€ 275
TechniekLitho
Afmetingen50 x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 295
TechniekLitho
Afmetingen76 x 50 cm (h x b)
€ 59
Corneille - ingelijste zeefdruk - 1991 kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch ingelijste zeefdruk - 1991
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Romain Malfliet - Boswegel belsele kopen? Bied vanaf 100!
Romain Malfliet (1910-2006) Belgisch Boswegel belsele
TechniekEts
Afmetingen53 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Hugo De Putter - De magiër kopen? Bied vanaf 300!
Hugo De Putter (1938-1990) Belgisch De magiër
Afmetingen150 x 116 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 300
Petrus Mertens - Landschap kopen? Bied vanaf 30!
Petrus Mertens (1919-1986) Belgisch Landschap
Afmetingen37 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
IngelijstIngelijst
€ 30
Marcel Plancke van der - "Metalen Spiralen" kopen? Bied vanaf 150!
Marcel Plancke van der (1943) Belgisch "Metalen Spiralen"
Afmetingen90 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Maurice Paul - heuvellandschap nabij Ukkel kopen? Bied vanaf 170!
Maurice Paul (1889-1965) Belgisch heuvellandschap nabij Ukkel
Afmetingen60 x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 170
Jean-Francois Luypaert - visserssloep in de haven van Blankenberghe kopen? Bied vanaf 170!
Jean-Francois Luypaert (1893-1954) Belgisch visserssloep in de haven van Blankenberghe
Afmetingen50 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 170
Armand Jamar - boeren met hun varkens in de wei kopen? Bied vanaf 300!
Armand Jamar (1870-1946) Belgisch boeren met hun varkens in de wei
Afmetingen45 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 300
Armand Jamar - boeren met hun varkens in de wei kopen? Bied vanaf 390!
Afmetingen38.5 x 46.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 390
Harry Buyck - moeder en kind kopen? Bied vanaf 385!
Harry Buyck (1928) Belgisch moeder en kind
Afmetingen70 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 385
Corneille - Grote schaal kopen? Bied vanaf 150!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Grote schaal
TechniekKeramiek
Afmetingen3 x 33 x 33 cm (h x b x d)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 150
Dufoing Suzanne - boos kopen? Bied vanaf 250!
Dufoing Suzanne (1930) Belgisch boos
Afmetingen62 x 102 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Afmetingen42 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Corneille - Bord/schaal 'Vuurvogel' kopen? Bied vanaf 50!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Bord/schaal 'Vuurvogel'
Afmetingen2.8 x 30 x 30 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Huidig bod
€ 50
1 bieding
Verreries de Boussu - Glaskunstwerk kopen? Bied vanaf 150!
Verreries de Boussu (1837-1989) Belgisch Glaskunstwerk
Afmetingen25 x 75 x 15 cm (h x b x d)
GesigneerdOngemerkt
€ 150
Rene Magritte - Zincografie. Elle a mis son smoking. kopen? Bied vanaf 99!
Rene Magritte (1898-1967) Belgisch Zincografie. Elle a mis son smoking.
TechniekLitho
Afmetingen33 x 26 cm (h x b)
€ 99
Corneille - ‘L’Indienne kopen? Bied vanaf 300!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch ‘L’Indienne
TechniekLitho
Afmetingen67 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 300
Jef van Tuerenhout - Naakte vrouw kopen? Bied vanaf 85!
Jef van Tuerenhout (1926-2006) Belgisch Naakte vrouw
Afmetingen58 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 85
Hugo Claus - Cobra- compositie kopen? Bied vanaf 95!
Hugo Claus (1929-2008) Belgisch Cobra- compositie
Afmetingen47 x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 95
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
James Ensor - Christus tussen dieven kopen? Bied vanaf 200!
James Ensor (1860-1949) Engels Belgisch Christus tussen dieven
TechniekLitho
Afmetingen39 x 34 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 200
1 bieding
Serge Vandercam - Vrije compositie - Handgesigneerd !!! kopen? Bied vanaf 255!
Serge Vandercam (1924-2005) Belgisch Deens Vrije compositie - Handgesigneerd !!!
Afmetingen42 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 255
Paul De Cocker - De maaier kopen? Bied vanaf 18!
Paul De Cocker (1937) Belgisch De maaier
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen40 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 18
Corneille - Frau mit Katze kopen? Bied vanaf 200!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Vrouw met kat
Afmetingen62 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Afmetingen42 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225