William Malucu (1975) Galerie Forum art - Abstracte compositie, acrylverf op doek (GROOT)
Afmetingen | 100 x 150 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Op Spieraam |
€ 270