3. items
  5. Land

Bulgarije Bulgarije

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Bulgaar.

Christo - The Pont Neuf wrapped – gesigneerde artcard + 2 originele foto’s kopen? Bied vanaf 420!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans The Pont Neuf wrapped – gesigneerde artcard + 2 originele foto’s
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen22.8 x 31.8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 420
Peter Vassilev - *Zonder titel* kopen? Bied vanaf 225!
Peter Vassilev (1943-2011) Nederlands Bulgaar *Zonder titel*
Afmetingen104 x 104 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 225
Valentin Bakardjiev - Olieverf op doek, Dalem kopen? Bied vanaf 150!
Valentin Bakardjiev (1970) Bulgaar Olieverf op doek, Dalem
Afmetingen80 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 150
Valentin Bakardjiev - Zeefdruk, Regentessebrug - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Valentin Bakardjiev (1970) Bulgaar Zeefdruk, Regentessebrug - Ingelijst
Afmetingen82.5 x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Valentin Bakardjiev - Zeefdruk, Dalem - Ingelijst kopen? Bied vanaf 30!
Valentin Bakardjiev (1970) Bulgaar Zeefdruk, Dalem - Ingelijst
Afmetingen83 x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 30
Kantcho Kanev - Kantcho Kanev: Zeefdruk en Collage, Glero - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 70!
Kantcho Kanev (1957) Bulgaar Kantcho Kanev: Zeefdruk en Collage, Glero - Ingelijst (Groot)
Afmetingen113 x 113 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 70
Christo - Kleurenoffset-litho. Affiche: OBRA 1958-1991 in Barcelona kopen? Bied vanaf 55!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans Kleurenoffset-litho. Affiche: OBRA 1958-1991 in Barcelona
TechniekOffset
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
€ 55
Christo - Wrapped magazine kopen? Bied vanaf 750!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans Wrapped magazine
TechniekOffset
Afmetingen73.5 x 53.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 750
Valentin Bakardjiev - Zeefdruk, Early spring in Zeeland - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Valentin Bakardjiev (1970) Bulgaar Zeefdruk, Early spring in Zeeland - Ingelijst
Afmetingen83 x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Valentin Bakardjiev - Giclée, Willem-Alexander en Maxima kopen? Bied vanaf 150!
Valentin Bakardjiev (1970) Bulgaar Giclée, Willem-Alexander en Maxima
TechniekGiclée
Afmetingen95 x 125 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKunststof
€ 150
Valentin Bakardjiev - Zeefdruk, Dalem - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Afmetingen83 x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Kantcho Kanev - zonder titel kopen? Bied vanaf 95!
Kantcho Kanev (1957) Bulgaar zonder titel
Afmetingen60 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 95
Christo - and Jeanne-Claude - Surrounded Islands - Leporello 2009 kopen? Bied vanaf 1490!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans en Jeanne-Claude - Omringde eilanden - Leporello 2009
TechniekOverig
Afmetingen32 x 175 x 0.1 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1.490
Christo - Mastaba of Abu Dhabi - handgesigneerd- kopen? Bied vanaf 500!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans Mastaba of Abu Dhabi - handgesigneerd-
TechniekLitho
Afmetingen113 x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 500
Christo - and Jeanne-Claude - Silbergelatine-Vintage-Print - Running Fence 1976 kopen? Bied vanaf 849!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans en Jeanne-Claude - Silbergelatine-vintage-print - Running Fence 1976
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen31 x 31 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 849
Christo - 5,600 Cubic Meter Package – signed artcard + 1 kopen? Bied vanaf 299!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans 5,600 Cubic Meter Package – signed artcard + 1
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen21 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 299
Christo - The Umbrellas :dubbele card met originele stof, gesigneerd & boek & persbericht kopen? Bied vanaf 390!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans The Umbrellas :dubbele card met originele stof, gesigneerd & boek & persbericht
TechniekOffset
Afmetingen42 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 390
Christo - The Umbrellas -dubbele card met originele stof, gesigneerd & boek & persbericht kopen? Bied vanaf 390!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans The Umbrellas -dubbele card met originele stof, gesigneerd & boek & persbericht
TechniekOffset
Afmetingen42 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 390
Christo - Surrounded Islands : met originele stof, gesigneerd & boek & persbericht kopen? Bied vanaf 390!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans Surrounded Islands : met originele stof, gesigneerd & boek & persbericht
TechniekOffset
Afmetingen32 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 390