Peter Vassilev (1943-2011) *Zonder titel*
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 104 x 104 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 225