3. items
  5. Land

CanadaCanada

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Canadees.

Er worden 5 kunstwerken aangeboden
Angela Grossmann - 17 Women- olieverf op collage kopen? Bied vanaf 199!
Angela Grossmann - 17 Women- olieverf op collageSchilderij
Geplaatst doorArtartifactsamsterdam
Jaartal1995
Afmetingen29 cm x 38 cm (h x b)
DragerKarton
IngelijstIngelijst

Aftersale items

Pierre Lafleur - Acryl op doek, Le desir - Ingelijst kopen? Bied vanaf 115!
Pierre Lafleur - Acryl op doek, Le desir - IngelijstSchilderij
Geplaatst doorllilyj
Jaartal1987
Afmetingen76 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Eddy Gheress - Plastiek, liggend brons kopen? Bied vanaf 250!
Eddy Gheress - Plastiek, liggend bronsBeeld / Object
Geplaatst doorelisa1920
TechniekBrons
Afmetingen4.5 cm x 9.6 cm x 3.5 cm (h x b x d)
Gewicht391 g
Antoon Derkzen van Angeren - Vrachtschip voor anker - ets, nr.7 kopen? Bied vanaf 40!
Antoon Derkzen van Angeren - Vrachtschip voor anker - ets, nr.7Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorMiles
TechniekEts
Afmetingen25 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Antoon Derkzen van Angeren - Zeilboten in haven kopen? Bied vanaf 35!
Antoon Derkzen van Angeren - Zeilboten in havenGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doordarlingart
TechniekGravure
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst