3. items
  5. Land

CubaCuba

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Cubaans.

Er worden 2 kunstwerken aangeboden
Ramon Alejandro - 4 mooie etsen kopen? Bied vanaf 200!
Ramon Alejandro - 4 mooie etsenGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Eindtijd 09-12-2022 om 20:43

TechniekEts
Afmetingen50 cm x 32.7 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Manuel Mendive - Prachtig schilderij uit 1987 kopen? Bied vanaf 100!
Manuel Mendive - Prachtig schilderij uit 1987Schilderij

Geplaatst doorhans44

Eindtijd 09-12-2022 om 21:41

Jaartal1987
TechniekGouache
Afmetingen73 cm x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst