3. items
  5. Land

Duitsland Duitsland

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Duits.

TechniekGiclée
Afmetingen61 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Armando - Kleurengiclée GESTALT IV --- HANDGESIGNEERD - SLECHTS 25 EXEMPLAREN! kopen? Bied vanaf 139!
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 139
TechniekGiclée
Afmetingen63 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
TechniekGiclée
Afmetingen63 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Armando - Kleurengiclee DAS FENSTER II Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DAS FENSTER II Handgesigneerd.
TechniekGiclée
Afmetingen57 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Walt Sealtiel - Tekening, 2 meisjes, gesigneerd ,1942 kopen? Bied vanaf 50!
Walt Sealtiel (1890) Nederlands Duits Tekening, 2 meisjes, gesigneerd ,1942
TechniekPotlood
Afmetingen55 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Jörg Remé - Abstract zeefdruk Prent 190 kopen? Bied vanaf 25!
Jörg Remé (1941) Duits Nederlands Abstract zeefdruk Prent 190
Afmetingen66 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Armando - Kleurengiclee DER DURCHGANG Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 159!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DER DURCHGANG Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen54 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 159
Armando - Kleurengiclee DER FLUSS Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 189!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DER FLUSS Handgesigneerd.
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 189
Armando - Das Grab kopen? Bied vanaf 250!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits ongetiteld
TechniekGiclée
Afmetingen107 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
€ 250
Jean Adams - Napoleon in berg kopen? Bied vanaf 400!
Jean Adams (1899-1970) Nederlands Duits Napoleon in berg
Afmetingen65 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 400
Gerd Arntz - Houtsnede: Präzisionsarbeit - 1976 kopen? Bied vanaf 250!
Gerd Arntz (1900-1988) Duits Nederlands Houtsnede: Präzisionsarbeit - 1976
Afmetingen43.5 x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Armando - ohne Titel kopen? Bied vanaf 155!
TechniekGiclée
Afmetingen62 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 155
Jean Adams - Ficus plant kopen? Bied vanaf 150!
Jean Adams (1899-1970) Nederlands Duits Ficus plant
TechniekAquarel
Afmetingen38 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
€ 150
Armando - Rote Blume kopen? Bied vanaf 250!
TechniekGiclée
Afmetingen106 x 106 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
€ 250
Jean Adams - Twee bomen in bos kopen? Bied vanaf 150!
Jean Adams (1899-1970) Nederlands Duits Twee bomen in bos
TechniekAquarel
Afmetingen39 x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 150
Jörg Remé - Litho - 1973 kopen? Bied vanaf 49!
Jörg Remé (1941) Duits Nederlands Litho - 1973
TechniekLitho
Afmetingen66 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Jan Voss - Litho - Compositie met abstracte figuren - 1978 kopen? Bied vanaf 75!
Jan Voss (1936) Duits Frans Litho - Compositie met abstracte figuren - 1978
TechniekLitho
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Hans Hartung - Ingelijste litho: Abstracte compositie 'L 33' - 1957 kopen? Bied vanaf 995!
Hans Hartung (1904-1989) Duits Frans Ingelijste litho: Abstracte compositie 'L 33' - 1957
TechniekLitho
Afmetingen72 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 995
Gerrit van Giessen - HOFJE VAN NIEUWKOOP kopen? Bied vanaf 110!
Gerrit van Giessen (1692-1750) Nederlands Duits HOFJE VAN NIEUWKOOP
TechniekGravure
Afmetingen28 x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 110
A.R. Penck - Spirit of Europe kopen? Bied vanaf 550!
A.R. Penck (1939-2017) Duits Iers Geest van Europa
Afmetingen124 x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 550
A.R. Penck - Weltrad kopen? Bied vanaf 500!
Afmetingen100 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 500
Armando - Kleurengiclee DIE BLUME Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 140!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DIE BLUME Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen55 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 140
Armando - Kleurengiclee DAMALS Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DAMALS Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen54 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Armando - Kleurengiclee DAS MEER Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 189!
TechniekGiclée
Afmetingen63 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 189
Villeroy en Boch - Lucite plexiglas sandwich vaas in drie kleuren kopen? Bied vanaf 105!
Villeroy en Boch (1836) Duits Frans Lucite plexiglas sandwich vaas in drie kleuren
Afmetingen19 x 13 x 5 cm (h x b x d)
GesigneerdOngemerkt
€ 105
Herbert Fiedler - Soldaat kopen? Bied vanaf 150!
Herbert Fiedler (1891-1962) Duits Nederlands Soldaat
TechniekAquarel
Afmetingen45.5 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Paul Citroen - Landschappen kopen? Bied vanaf 50!
Paul Citroen (1896-1983) Duits Nederlands Landschappen
TechniekHardcover
Afmetingen29 x 34.5 cm (h x b)
€ 50
Peter Nagel - Kleurenzeefdruk DE VLIEGER Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 35!
Peter Nagel (1941) Deens Duits Kleurenzeefdruk DE VLIEGER Handgesigneerd
Afmetingen24 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Jan Caspar Philips - Portret van Frederik Hendrik naar origineel A. Van Dijk kopen? Bied vanaf 50!
Jan Caspar Philips (1700-1775) Nederlands Duits Portret van Frederik Hendrik naar origineel A. Van Dijk
TechniekGravure
Afmetingen17.5 x 10.8 cm (h x b)
€ 50
Max Klinger - Allegorie / Sitzende weibliche Figur mit Genius, Aquatinta-Radierung 1911 kopen? Bied vanaf 150!
Max Klinger (1857-1920) Duits Italiaans Allegorie / Zittende vrouwenfiguur met genie) aquatint-ets 1911
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen15 x 24 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 150
Heinrich Campendonk - SITZENDER MANN mit KATZE 1919 . kopen? Bied vanaf 200!
Heinrich Campendonk (1889-1957) Duits Nederlands ZITENDE MAN met KAT 1919.
Afmetingen23.5 x 13 cm (h x b)
€ 200
Henry Schafer - kathedraal en volksleven in Freiburg 1887 kopen? Bied vanaf 475!
Henry Schafer (1833-1916) Duits Frans kathedraal en volksleven in Freiburg 1887
Afmetingen60 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 475
Rudi Mausz - Laceration kopen? Bied vanaf 20!
Rudi Mausz (1907-1976) Nederlands Duits Laceration
Afmetingen72.5 x 52.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 20
Villeroy en Boch - Art Deco schaal Villeroy & Boch kopen? Bied vanaf 50!
Villeroy en Boch (1836) Duits Frans Art Deco schaal Villeroy & Boch
Afmetingen18 x 20 cm (h x b)
Gewicht243 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 50
Frans Hogenberg - kopergravure kaart Utrecht kopen? Bied vanaf 250!
Frans Hogenberg (1538-1590) Nederlands Belgisch Duits kopergravure kaart Utrecht
TechniekHandgekleurd
Afmetingen53 x 67 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 250
Regine Von Rudloff-Zeibig - Aqaurel - Abstract kopen? Bied vanaf 150!
Regine Von Rudloff-Zeibig (1944-2023) Duits Pools Aqaurel - Abstract
TechniekAquarel
Afmetingen22 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Daniel Spoerri - Die Morduntersuchung (Ertrinkungstod) kopen? Bied vanaf 570!
Daniel Spoerri (1930) Roemeens Zwitsers Frans Duits Het moordonderzoek (verdrinkingsdood)
Afmetingen59 x 79 cm (h x b)
DragerTextiel
€ 570