3. items
  5. Land

Frankrijk Frankrijk

Joan Gardy Artigas - Kleurenets METHAMORPHOSE uit 1985 kopen? Bied vanaf 69!
Joan Gardy Artigas (1938) Frans Spaans Kleurenets METHAMORPHOSE uit 1985
TechniekLitho
Afmetingen62 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 69
Auguste Étienne François Mayer - Le Ponton Espagnol La Vieille Castille kopen? Bied vanaf 35!
Auguste Étienne François Mayer (1805-1890) Frans Le Ponton Espagnol La Vieille Castille
TechniekLitho
Afmetingen47 x 68 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 35
Joan Gardy Artigas - Afrika kopen? Bied vanaf 40!
Joan Gardy Artigas (1938) Frans Spaans Afrika
TechniekLitho
Afmetingen74 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Alexis Gorodine - Gotcha en Tong kopen? Bied vanaf 45!
Alexis Gorodine (1944) Frans Gotcha en Tong
TechniekEts
Afmetingen52.5 x 37.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Joan Gardy Artigas - Divertissement Printanier kopen? Bied vanaf 49!
Joan Gardy Artigas (1938) Frans Spaans Divertissement Printanier
TechniekLitho
Afmetingen63 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Felix Labisse - L'ANTIGONE kopen? Bied vanaf 45!
Felix Labisse (1905-1982) Frans L'ANTIGONE
Afmetingen55 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 45
1 bieding
Jean Baptiste Ambroise Marcellin Jobard - WILHELMINA kopen? Bied vanaf 28!
Jean Baptiste Ambroise Marcellin Jobard (1792-1861) Frans Belgisch WILHELMINA
Afmetingen49 x 37 cm (h x b)
€ 28
Pierre Courtin - Originele lithografie - Gesigneerd - 48/60 kopen? Bied vanaf 125!
Pierre Courtin (1921) Frans Originele lithografie - Gesigneerd - 48/60
TechniekLitho
Afmetingen54 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Mark Brusse - ‘zonder titel’ - litho - 1998 kopen? Bied vanaf 60!
Mark Brusse (1937) Nederlands Frans ‘zonder titel’ - litho - 1998
TechniekLitho
Afmetingen54 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Marc Chagall - Kleurenaffiche LA CHEVAUCHEE uit 1974 kopen? Bied vanaf 55!
Marc Chagall (1887-1985) Russisch Frans Kleurenaffiche LA CHEVAUCHEE uit 1974
Afmetingen78 x 56 cm (h x b)
€ 55
Bernard Buffet - Kleurenlitho VASE des FLEURS uit 1967 kopen? Bied vanaf 55!
Bernard Buffet (1928-1999) Frans Kleurenlitho VASE des FLEURS uit 1967
TechniekLitho
Afmetingen31 x 24 cm (h x b)
€ 55
Bernard Buffet - Kleurenlitho TOUR D,EIFFEL uit 1967 kopen? Bied vanaf 55!
Bernard Buffet (1928-1999) Frans Kleurenlitho TOUR D,EIFFEL uit 1967
TechniekLitho
Afmetingen31 x 24 cm (h x b)
€ 55
TechniekLitho
Afmetingen31 x 24 cm (h x b)
€ 55
Dang Lebadang - Quatre bateaux, bốn xuồng, vier boten kopen? Bied vanaf 125!
Dang Lebadang (1921-2015) Frans Vietnamees Quatre bateaux, bốn xuồng, vier boten
TechniekLitho
Afmetingen41 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 125
Michel Rabanelly - "AFRIK HACHE" 2005 - Gemälde - UNIKAT- handsigniert kopen? Bied vanaf 500!
Afmetingen101 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 500
Pablo Picasso - Dame Del Sombrero kopen? Bied vanaf 50!
Pablo Picasso (1881-1973) Spaans Frans Dame Del Sombrero
Afmetingen83 x 63 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 60
2 biedingen
Muriel GirÈ - Carré de lune kopen? Bied vanaf 20!
Muriel GirÈ (1966) Frans Carré de lune
TechniekEts
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 20
Muriel GirÈ - Jardin des cigales kopen? Bied vanaf 20!
Muriel GirÈ (1966) Frans Jardin des cigales
TechniekEts
Afmetingen76.5 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 20
Alexis Gorodine - Tower kopen? Bied vanaf 29!
Alexis Gorodine (1944) Frans Tower
TechniekEts
Afmetingen49 x 37.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 29
Pol Bury - 2 volledige edities van DLM - Maeght Gallery - Nummers 191 en 228 kopen? Bied vanaf 55!
Pol Bury (1922-2005) Belgisch Frans 2 volledige edities van DLM - Maeght Gallery - Nummers 191 en 228
TechniekSoftcover
Afmetingen38 x 28 cm (h x b)
€ 55
Jean Cocteau - Zonder titel kopen? Bied vanaf 65!
Jean Cocteau (1889-1963) Frans Zonder titel
TechniekOverig
Afmetingen24 x 24 cm (h x b)
€ 65
Mark Brusse - ‘zonder titel’ - litho - 1997 kopen? Bied vanaf 60!
Mark Brusse (1937) Nederlands Frans ‘zonder titel’ - litho - 1997
TechniekLitho
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Mark Brusse - ‘zonder titel’ - litho - 1999 kopen? Bied vanaf 60!
Mark Brusse (1937) Nederlands Frans ‘zonder titel’ - litho - 1999
TechniekLitho
Afmetingen54 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Pablo Picasso - Moeder met kind kopen? Bied vanaf 50!
Pablo Picasso (1881-1973) Spaans Frans Moeder met kind
TechniekLitho
Afmetingen60 x 50 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 50
1 bieding
Pablo Picasso - Carnaval kopen? Bied vanaf 250!
Pablo Picasso (1881-1973) Spaans Frans Carnaval
TechniekLitho
Afmetingen85 x 60 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 250
Gilou Brillant - OHNE TITEL 1975 signiert . kopen? Bied vanaf 150!
Gilou Brillant (1935) Frans ZONDER TITEL ondertekend 1975.
TechniekEts
Afmetingen38 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
TechniekEts
Afmetingen38 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Arthur Boris O'Klein - Dirty dogs of paris kopen? Bied vanaf 95!
Arthur Boris O'Klein (1893-1985) Frans Russisch Dirty dogs of paris
Afmetingen33 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 95
Marcel Jean - SURREALE KOMPOSITION signiert . kopen? Bied vanaf 200!
Marcel Jean Frans SURREALSE COMPOSITIE ondertekend.
TechniekEts
Afmetingen22 x 27.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200
Pierre Audouin - BONAPARTE 1er CONSUL DE LA REP FRANC kopen? Bied vanaf 200!
Pierre Audouin (1768-1822) Frans BONAPARTE 1er CONSUL DE LA REP FRANC
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen48 x 35.5 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 200
Jean Yves Gosti - Le Point kopen? Bied vanaf 650!
Jean Yves Gosti (1960) Frans Le Point
TechniekBrons
Afmetingen30 x 15 x 12 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 650
Louttre B. - B. LOUTTRE ,(JEAN MARC ANTOINE BISSIERE ) , 1926 - 2012 PARIS . Signiert . kopen? Bied vanaf 150!
Louttre B. (1926) Frans B. LOUTTRE, (JEAN MARC ANTOINE BISSIERE), 1926 - 2012 PARIJS. Ondertekend .
TechniekLitho
Afmetingen34 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Francine van Hove - Vrouw liggend rugzijde kopen? Bied vanaf 50!
Francine van Hove (1942) Frans Vrouw liggend rugzijde
TechniekLitho
Afmetingen47 x 57 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 50
Raoul Dufy - FLEURS 1 1951 kopen? Bied vanaf 300!
Raoul Dufy (1877-1953) Frans BLOEMEN 1 1951
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen19 x 22 cm (h x b)
€ 300
Ernst Fuchs - " EUROPA " EDITION ARTIST kopen? Bied vanaf 250!
Ernst Fuchs (1930-2015) Oostenrijks Frans "EUROPA" EDITIE KUNSTENAAR
Afmetingen34.5 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Johannes Pieter de Frey - Christus geneest de moeder van Petrus kopen? Bied vanaf 15!
Johannes Pieter de Frey (1770-1834) Nederlands Frans Christus geneest de moeder van Petrus
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen34.5 x 29.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 15
Philippe Labarthe - J'entends qu'on nous cherche en Polémique entre ça et ça kopen? Bied vanaf 35!
Philippe Labarthe (1936-2003) Frans J'entends qu'on nous cherche en Polémique entre ça et ça
TechniekEts
Afmetingen65.5 x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Alexis Gorodine - Leatherwords kopen? Bied vanaf 35!
Alexis Gorodine (1944) Frans Leatherwords
TechniekEts
Afmetingen65.5 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Robert Lapoujade - Venise kopen? Bied vanaf 25!
Robert Lapoujade (1921-1993) Frans Venise
TechniekEts
Afmetingen48 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 25
1 bieding
Jan Bonal - Zonder titel kopen? Bied vanaf 199!
Jan Bonal (1927) Frans Zonder titel
Afmetingen103 x 123 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 199
Afmetingen104 x 122 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 199
Edgar Bouilette - Chateau de Chillon kopen? Bied vanaf 249!
Edgar Bouilette (1872-1960) Frans Chateau de Chillon
TechniekEts
Afmetingen36 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 249
Germaine Boy - Portret elegante dame met voile kopen? Bied vanaf 225!
Germaine Boy (1885-1971) Frans Portret elegante dame met voile
TechniekGouache
Afmetingen64.5 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 225
Hector Saunier - Contemplado kopen? Bied vanaf 50!
Hector Saunier (1936) Frans Argentijns Contemplado
Afmetingen75.5 x 55.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Danielle Jacquinot - Betrokken kopen? Bied vanaf 599!
Danielle Jacquinot (1943) Frans Betrokken
TechniekBrons
Afmetingen28 x 23 x 18 cm (h x b x d)
€ 599
Sophie Verger - COLUMN OF DOGS kopen? Bied vanaf 20000!
Sophie Verger (1953) Frans COLUMN OF DOGS
TechniekBrons
Afmetingen100 x 55 x 60 cm (h x b x d)
Gewicht85 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 20.000