3. items
  5. Land

Frankrijk Frankrijk

Alexis Gorodine - Leatherwords kopen? Bied vanaf 40!
Alexis Gorodine (1944) Frans Leatherwords
TechniekEts
Afmetingen65.5 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Alexis Gorodine - Coque kopen? Bied vanaf 45!
Alexis Gorodine (1944) Frans Coque
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 45
1 bieding
Alexis Gorodine - Archoe II kopen? Bied vanaf 45!
Alexis Gorodine (1944) Frans Archoe II
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Joan Gardy Artigas - La part des autres kopen? Bied vanaf 49!
Joan Gardy Artigas (1938) Frans Spaans La part des autres
TechniekLitho
Afmetingen55 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Pierre Garnier - Lot van drie kunstwerken: Abstracte Compositie, Figur mit Gelb, Mutacio kopen? Bied vanaf 15!
Pierre Garnier (1928) Frans Lot van drie kunstwerken: Abstracte Compositie, Figur mit Gelb, Mutacio
TechniekComputerprint
Afmetingen30 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 15
Kees van Dongen - Naar het park - 1925 kopen? Bied vanaf 250!
Kees van Dongen (1877-1968) Nederlands Frans Naar het park - 1925
TechniekLitho
Afmetingen25 x 19 cm (h x b)
€ 250
Antonio Segui - Kleurenoffset.Affiche ROLAND GARROS 1999 kopen? Bied vanaf 55!
Antonio Segui (1934-2022) Frans Argentijns Kleurenoffset.Affiche ROLAND GARROS 1999
TechniekOffset
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
€ 55
Gen-Paul - Maison de Mimi Pinson (Paul Trélade) kopen? Bied vanaf 50!
Gen-Paul (1895-1975) Frans Maison de Mimi Pinson (Paul Trélade)
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen28 x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Bettina Rheims - Weiblicher Akt, 5 Mai, Paris kopen? Bied vanaf 100!
Bettina Rheims (1952) Frans Chambre Close, 26 augustus, Parijs
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen30.5 x 30.5 cm (h x b)
€ 100
Gilou Brillant - Feu de Paille kopen? Bied vanaf 35!
Gilou Brillant (1935) Frans Feu de Paille
TechniekEts
Afmetingen76 x 56.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 35
1 bieding
Philippe Labarthe - J'entends qu'on nous cherche en Polémique entre ça et ça kopen? Bied vanaf 42!
Philippe Labarthe (1936-2003) Frans J'entends qu'on nous cherche en Polémique entre ça et ça
TechniekEts
Afmetingen65.5 x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 42
Pablo Picasso - litho uit Le Gout du Bonheur" - 1964 kopen? Bied vanaf 75!
Pablo Picasso (1881-1973) Spaans Frans litho uit Le Gout du Bonheur" - 1964
TechniekLitho
Afmetingen32.5 x 25 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 75
Jean Cocteau - Zonder titel kopen? Bied vanaf 65!
Jean Cocteau (1889-1963) Frans Zonder titel
TechniekOverig
Afmetingen24 x 24 cm (h x b)
€ 65
TechniekLitho
€ 75
Gilou Brillant - OHNE TITEL 1975 signiert . kopen? Bied vanaf 150!
Gilou Brillant (1935) Frans ZONDER TITEL ondertekend 1975.
TechniekEts
Afmetingen38 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
France Wagner - handgesigneerde litho | 'Vrouw met boeket' kopen? Bied vanaf 80!
France Wagner (1943) Frans handgesigneerde litho | 'Vrouw met boeket'
TechniekLitho
Afmetingen90 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 100
4 biedingen
Cesar Domela - Composition kopen? Bied vanaf 200!
Cesar Domela (1900-1992) Nederlands Frans Composition
TechniekCollage
Afmetingen100 x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Hedi Slimane - „Gisele Unzipped“ für V-Magazine 2011 kopen? Bied vanaf 100!
Hedi Slimane (1968) Frans “Gisele Unzipped” voor V-Magazine
Afmetingen30 x 30 cm (h x b)
€ 100
Pierre Farel - Diner Gown Melody kopen? Bied vanaf 45!
Pierre Farel (1957) Frans Diner Gown Melody
Afmetingen83 x 83 cm (h x b)
DragerHardboard
IngelijstIngelijst
€ 45
Pierre Farel - Back seat for two kopen? Bied vanaf 30!
Pierre Farel (1957) Frans Back seat for two
Afmetingen55 x 64 cm (h x b)
DragerHardboard
IngelijstIngelijst
€ 30
Bernard Aubertin - Voitures dans le Feu - 2009 - Met catalogus en certificaat - 30 x 40 cm kopen? Bied vanaf 650!
Bernard Aubertin (1934) Frans Voitures dans le Feu - 2009 - Met catalogus en certificaat - 30 x 40 cm
Afmetingen30 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
€ 650
Joan Gardy Artigas - Afrika kopen? Bied vanaf 40!
Joan Gardy Artigas (1938) Frans Spaans Afrika
TechniekLitho
Afmetingen74 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 40
1 bieding
Pablo Picasso - Affiche Musée Picasso Antibes (1982) kopen? Bied vanaf 85!
Pablo Picasso (1881-1973) Spaans Frans Affiche Musée Picasso Antibes (1982)
TechniekOverig
Afmetingen73 x 53 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 85
1 bieding
Charles Amand-Durand - naar Rembrandt van Ryn (1607-1669) getiteld "Kopstudies van Saskia en anderen" kopen? Bied vanaf 50!
Charles Amand-Durand (1831-1905) Frans naar Rembrandt van Ryn (1607-1669) getiteld "Kopstudies van Saskia en anderen"
TechniekHeliogravure
Afmetingen38 x 32 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 50
Bernard Aubertin - Voiture Brûlé: Mini Cooper - 2009 kopen? Bied vanaf 395!
Bernard Aubertin (1934) Frans Voiture Brûlé: Mini Cooper - 2009
Afmetingen20 x 30 x 7.5 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 395
Kumi Sugai - Signal C, litho kopen? Bied vanaf 275!
Kumi Sugai (1919-1996) Frans Japans Signal C, litho
TechniekLitho
Afmetingen100 x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 275
Antoine Calbet - La belle endormie kopen? Bied vanaf 50!
Antoine Calbet (1860-1944) Frans La belle endormie
TechniekGravure
Afmetingen34 x 45 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 50
Marc Chagall - Bijbel met Marc Chagall afbeeldingen kopen? Bied vanaf 110!
Marc Chagall (1887-1985) Russisch Frans Bijbel met Marc Chagall afbeeldingen
TechniekHardcover
Afmetingen26 x 18 cm (h x b)
€ 110
Bernard Aubertin - Voiture Brûlé - 2009 kopen? Bied vanaf 395!
Bernard Aubertin (1934) Frans Voiture Brûlé - 2009
GesigneerdHandgesigneerd
€ 395
Nissan Engel - Kleurenets, Deux Operas - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Nissan Engel (1931) Frans Israëlisch Kleurenets, Deux Operas - Ingelijst
TechniekEts
Afmetingen68 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 50
1 bieding
Marc Chagall - Lutherbibel mit bildern von Marc Chagall- Duits kopen? Bied vanaf 75!
Marc Chagall (1887-1985) Russisch Frans Lutherbibel mit bildern von Marc Chagall- Duits
TechniekHardcover
Afmetingen26 x 17 cm (h x b)
€ 75
TechniekLitho
€ 75
TechniekLitho
€ 75
TechniekLitho
€ 75
Jan Voss - Litho - Compositie met abstracte figuren - 1978 kopen? Bied vanaf 75!
Jan Voss (1936) Duits Frans Litho - Compositie met abstracte figuren - 1978
TechniekLitho
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Hans Hartung - Ingelijste litho: Abstracte compositie 'L 33' - 1957 kopen? Bied vanaf 995!
Hans Hartung (1904-1989) Duits Frans Ingelijste litho: Abstracte compositie 'L 33' - 1957
TechniekLitho
Afmetingen72 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 995
Pablo Picasso - d'après Toros y Toreros Cogida kopen? Bied vanaf 90!
Pablo Picasso (1881-1973) Spaans Frans d'après Toros y Toreros Cogida
TechniekLitho
Afmetingen37 x 27 cm (h x b)
€ 90
Gerard Di Maccio - Ingelijst kunstwerk kopen? Bied vanaf 1750!
Gerard Di Maccio (1938) Frans Ingelijst kunstwerk
Afmetingen125 x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.750
Pablo Picasso - 2 Persfoto's begin jaren 70 kopen? Bied vanaf 40!
Pablo Picasso (1881-1973) Spaans Frans 2 Persfoto's begin jaren 70
Afmetingen24 x 18 cm (h x b)
€ 40
Roger Chailloux - Fraai gedetailleerde Ets "Intervalles d'un point et un autre" kleine oplage ! kopen? Bied vanaf 37!
Roger Chailloux (1931-1977) Nederlands Frans Fraai gedetailleerde Ets "Intervalles d'un point et un autre" kleine oplage !
TechniekEts
Afmetingen56 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 37
Kees van Dongen - Mensen kopen? Bied vanaf 100!
Kees van Dongen (1877-1968) Nederlands Frans Mensen
TechniekLitho
Afmetingen55 x 45 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 100
Charles Henri Pille - Engelbewaarder kopen? Bied vanaf 35!
Charles Henri Pille (1844-1897) Frans Engelbewaarder
TechniekGravure
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Kees van Dongen - Rode Plein kopen? Bied vanaf 100!
Kees van Dongen (1877-1968) Nederlands Frans Rode Plein
TechniekLitho
Afmetingen55 x 45 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 100
Marcel Fiorini - Erg mooie jaren 60 Ets/aquatint - la Dune aux vignes- kleine oplage - org. lijst kopen? Bied vanaf 75!
Marcel Fiorini (1922-2008) Frans Erg mooie jaren 60 Ets/aquatint - la Dune aux vignes- kleine oplage - org. lijst
TechniekLitho
Afmetingen80 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Richard Orlinski - Pompon beer kopen? Bied vanaf 325!
Richard Orlinski (1966) Frans Pompon beer
Afmetingen23 x 12 x 4.5 cm (h x b x d)
€ 325
Villeroy en Boch - Lucite plexiglas sandwich vaas in drie kleuren kopen? Bied vanaf 105!
Villeroy en Boch (1836) Duits Frans Lucite plexiglas sandwich vaas in drie kleuren
Afmetingen19 x 13 x 5 cm (h x b x d)
GesigneerdOngemerkt
€ 105