3. items
  5. Land

Hongarije Hongarije

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Hongaars.

Jozsef Banfi - Jozsef Banfi (Ricse 1936 - ): Haus des Raby Matyas, Szentendre , Öl/ Karton kopen? Bied vanaf 39!
Jozsef Banfi (1936) Hongaars Jozsef Banfi (Ricse 1936 -): Haus des Raby Matyas, Szentendre, olie/karton
Afmetingen43 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
€ 39
Andre Steiner - (1901-1978) Sensuele dame kopen? Bied vanaf 69!
Andre Steiner (1901-1978) Hongaars Frans (1901-1978) Sensuele dame
TechniekHandbewerkt
Afmetingen29.5 x 24 cm (h x b)
IngelijstAlleen in Passe-partout
Huidig bod
€ 69
1 bieding
Moricz Goth - "Werkpaarden" - Houtskool op board kopen? Bied vanaf 195!
Moricz Goth (1873-1944) Hongaars Nederlands "Werkpaarden" - Houtskool op board
TechniekHoutskool
Afmetingen41 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 195
Victor Vasarely - 3 boeken kopen? Bied vanaf 50!
Victor Vasarely (1906-1997) Frans Hongaars 3 boeken
TechniekHardcover
Afmetingen25 x 25 cm (h x b)
€ 50
Jozsef Csillag - "Oogsttafereel" kopen? Bied vanaf 350!
Jozsef Csillag (1894-1977) Hongaars "Oogsttafereel"
Afmetingen74 x 94 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerMarouflé
IngelijstIngelijst
€ 350
Victor Vasarely - NAISSANCES I en EBI-NOOR - 1973 - 2 werken kopen? Bied vanaf 10!
Victor Vasarely (1906-1997) Frans Hongaars NAISSANCES I en EBI-NOOR - 1973 - 2 werken
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen36 x 29 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 10
Victor Vasarely - NAISSANCES III en MARKAB - 1973 - 2 werken kopen? Bied vanaf 10!
Victor Vasarely (1906-1997) Frans Hongaars NAISSANCES III en MARKAB - 1973 - 2 werken
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen36 x 29 cm (h x b)
€ 10
Victor Vasarely - KANDAHAR en ONTIL - 1973 - 2 werken kopen? Bied vanaf 10!
Victor Vasarely (1906-1997) Frans Hongaars KANDAHAR en ONTIL - 1973 - 2 werken
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen36 x 29 cm (h x b)
€ 10
Esteban Fekete - "Im Nebel" Farbholzschnitt 1985, handsigniert.,num.-Perfekt kopen? Bied vanaf 50!
Esteban Fekete (1924-2009) Hongaars "Im Nebel" Farbholzschnitt 1985, handsigniert.,num.-Perfekt
Afmetingen49 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Victor Vasarely - gesigneerde zeefdruk - prent 190 kopen? Bied vanaf 395!
Victor Vasarely (1906-1997) Frans Hongaars gesigneerde zeefdruk - prent 190
Afmetingen60 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 395
Zoltan Forrai - Vissen aan de haven. kopen? Bied vanaf 40!
Zoltan Forrai (1901-1996) Hongaars Nederlands Vissen aan de haven.
TechniekAquarel
Afmetingen38 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Oszkár Varga - Portret van een meisje kopen? Bied vanaf 95!
Oszkár Varga (1888-1955) Hongaars Portret van een meisje
TechniekKlei
Afmetingen24.5 x 13 x 17 cm (h x b x d)
Gewicht2286 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 95
Ference Csucs - LIEBESPAAR kopen? Bied vanaf 300!
Ference Csucs (1904-1999) Hongaars MOOI PAAR
TechniekHout
Afmetingen22 x 14 x 11 cm (h x b x d)
€ 300
Eva Besnyo - 50 FOTOGRAFEN IN HET STEDELIJK kopen? Bied vanaf 50!
Eva Besnyo (1910-2003) Nederlands Hongaars 50 FOTOGRAFEN IN HET STEDELIJK
TechniekOffset
Afmetingen84 x 59 cm (h x b)
€ 50
Kathy Klein - Samen kopen? Bied vanaf 199!
Kathy Klein (1938) Hongaars Samen
Afmetingen23 x 13 x 10 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 199
Esteban Fekete - DER BERGMANN VON FALUN . 9 FARBHOLZSCHNITTE kopen? Bied vanaf 350!
Esteban Fekete (1924-2009) Hongaars DE MIJNWERKER VAN FALUN. 9 KLEUREN HOUTSNIJDEN
Afmetingen25 x 18.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 350