3. items
  5. Land

Ierland Ierland

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Iers.

Sean Scully - Kleurenoffset-litho. Affiche: ROLAND GARROS 2001 kopen? Bied vanaf 55!
Sean Scully (1945) Amerikaans Iers Kleurenoffset-litho. Affiche: ROLAND GARROS 2001
TechniekOffset
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
€ 55
A.R. Penck - 2 ingelijste litho's kopen? Bied vanaf 250!
A.R. Penck (1939-2017) Duits Iers 2 ingelijste litho's
TechniekLitho
Afmetingen42 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 250
1 bieding
A.R. Penck - Weltrad kopen? Bied vanaf 350!
A.R. Penck (1939-2017) Duits Iers Geest van Europa
Afmetingen100 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 350
A.R. Penck - Spirit of Europe kopen? Bied vanaf 400!
Afmetingen124 x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 400
Carol van den Boom-Cairns - Moeder met kleuter kopen? Bied vanaf 550!
Carol van den Boom-Cairns (1941) Iers Moeder met kleuter
TechniekBrons
Afmetingen29.5 x 11 x 10 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 550
A.R. Penck - Boek met zeefdruk op karton, Ich bin... kopen? Bied vanaf 200!
Afmetingen30 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200
A.R. Penck - Kein Titel kopen? Bied vanaf 750!
A.R. Penck (1939-2017) Duits Iers Geen titel
TechniekEts
Afmetingen51 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 750
A.R. Penck - Kein Titel kopen? Bied vanaf 500!
TechniekEts
Afmetingen39 x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 500
A.R. Penck - Kleurenlitho | 'Pferd' | 1991 (Ingelijst) kopen? Bied vanaf 600!
A.R. Penck (1939-2017) Duits Iers Kleurenlitho | 'Pferd' | 1991 (Ingelijst)
TechniekOffset
Afmetingen81 x 103 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 600
A.R. Penck - Kein Titel kopen? Bied vanaf 1200!
Afmetingen58 x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1.200
A.R. Penck - Ohne Titel kopen? Bied vanaf 850!
A.R. Penck (1939-2017) Duits Iers Ohne Titel
Afmetingen85 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 850
A.R. Penck - Zeichnung kopen? Bied vanaf 600!
A.R. Penck (1939-2017) Duits Iers Zeichnung
TechniekPotlood
Afmetingen48 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 600
Francis Bacon - Originalplakat der Ausstellung im Haus der Künste in München, 1996 kopen? Bied vanaf 50!
Francis Bacon (1909-1992) Engels Iers originele kunstposter tentoonstellingsposter
TechniekOffset
Afmetingen71 x 51 cm (h x b)
€ 50
A.R. Penck - Uberschau - lithografie gesigneerd - ingelijst kopen? Bied vanaf 175!
A.R. Penck (1939-2017) Duits Iers Uberschau - lithografie gesigneerd - ingelijst
TechniekLitho
Afmetingen53 x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 175