Sean Scully (1945) Kleurenoffset-litho. Affiche: ROLAND GARROS 2001
Techniek | Offset |
Afmetingen | 76 x 56 cm (h x b) |
€ 55
Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Iers.
Techniek | Offset |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 42 x 32 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 100 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Afmetingen | 124 x 87 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Brons |
Afmetingen | 29.5 x 11 x 10 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 30 x 38 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 51 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 39 x 27 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Offset |
Afmetingen | 81 x 103 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 58 x 87 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Afmetingen | 85 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Potlood |
Afmetingen | 48 x 37 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Offset |
Afmetingen | 71 x 51 cm (h x b) |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 53 x 43 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |