3. items
  5. Land

Irak Irak

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Irakees.

Ahmad Baldin - De Denkbeeldige Stad kopen? Bied vanaf 350!
Ahmad Baldin (1954) Nederlands Irakees De Denkbeeldige Stad
Afmetingen98 x 98 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Aras Kareem - gemengde techniek op papier | 'Zonder titel' | 1995 kopen? Bied vanaf 300!
Aras Kareem (1961) Nederlands Irakees gemengde techniek op papier | 'Zonder titel' | 1995
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 300
Mohammed Quraish - Flying I (groot) kopen? Bied vanaf 85!
Mohammed Quraish (1965) Irakees Flying I (groot)
Afmetingen43 x 133 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 85
Mohammed Quraish - Flying IV kopen? Bied vanaf 85!
Mohammed Quraish (1965) Irakees Flying IV
Afmetingen43 x 133 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 85
Mohammed Quraish - Zeefdruk, 123456789 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Mohammed Quraish (1965) Irakees Zeefdruk, 123456789 - Ingelijst
Afmetingen83 x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Mohammed Quraish - Zeefdruk, Flying IV - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 60!
Mohammed Quraish (1965) Irakees Zeefdruk, Flying IV - Ingelijst (Groot)
Afmetingen58 x 148 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60