Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Irakees.
Afmetingen | 98 x 98 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 50 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 43 x 133 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 83 x 108 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 58 x 148 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |