Abdol Motavassel (1957) Tekening, Zonder titel - Ingelijst
Techniek | Pen (Inkt) |
Afmetingen | 31 x 22.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 40