3. items
  5. Land

Iran Iran

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Iraans.

Abdol Motavassel - Tekening, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Abdol Motavassel (1957) Nederlands Iraans Tekening, Zonder titel - Ingelijst
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen31 x 22.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Abdol Motavassel - Pen op papier, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Abdol Motavassel (1957) Nederlands Iraans Pen op papier, Zonder titel - Ingelijst
TechniekPen (Inkt)
IngelijstIngelijst
€ 40
Chabab Tayefeh Mohajer - De man en de vogel kopen? Bied vanaf 75!
Chabab Tayefeh Mohajer (1951) Iraans De man en de vogel
TechniekEts
Afmetingen60 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Chabab Tayefeh Mohajer - gemengde techniek op papier | Zonder titel | 1988 kopen? Bied vanaf 100!
Chabab Tayefeh Mohajer (1951) Iraans gemengde techniek op papier | Zonder titel | 1988
Afmetingen70 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100