3. items
  5. Land

ItaliëItalië

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Italiaans.

Er worden 130 kunstwerken aangeboden
Rosina Wachtmeister - Kleurengiclee op CANVAS ---MY SECRET GARDEN uit 2022 kopen? Bied vanaf 110!
Rosina Wachtmeister - Kleurengiclee op CANVAS ---MY SECRET GARDEN uit 2022Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorHans1951

Jaartal2022
TechniekGiclée
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Alessi - ALESSI door Michael Graves Pepermolen zoutstrooier melkkan suikerpot kopen? Bied vanaf 100!
Alessi - ALESSI door Michael Graves Pepermolen zoutstrooier melkkan suikerpotDesign

Geplaatst doorTopdesign

Jaartal1985
Afmetingen13 cm x 5 cm x 5 cm (h x b x d)
Gewicht1 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Bruno Bruni - Kleurenoffset-litho SOLITUDE Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 125!
Bruno Bruni - Kleurenoffset-litho SOLITUDE HandgesigneerdGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkleurrijkekunstfriesland

TechniekOffset
Afmetingen134 cm x 97 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Valerio Adami - Olympic Games of Barcelona - 1992 kopen? Bied vanaf 200!
Valerio Adami - Olympic Games of Barcelona - 1992Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1992
Afmetingen90 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Rosina Wachtmeister - Kleurengiclee op CANVAS--- CONCERTO BAROCCO--op spieraam. kopen? Bied vanaf 135!
Rosina Wachtmeister - Kleurengiclee op CANVAS--- CONCERTO BAROCCO--op spieraam.Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorHans1951

Jaartal2022
TechniekGiclée
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Rosina Wachtmeister - Kleurengiclee op CANVAS---BIANCHINA FELICE op spieraam. kopen? Bied vanaf 135!
Rosina Wachtmeister - Kleurengiclee op CANVAS---BIANCHINA FELICE op spieraam.Prenten & Uitgaves

Jaartal2022
TechniekGiclée
IngelijstNiet Ingelijst
Alberto Giacometti - litho " Annette, horse, stool" kopen? Bied vanaf 60!
Alberto Giacometti - litho " Annette, horse, stool"Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorMu123

Jaartal1951
TechniekLitho
Afmetingen38 cm x 28 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Alberto Giacometti - originele litho "Bouquet dans une cruche I" kopen? Bied vanaf 395!
Alberto Giacometti - originele litho "Bouquet dans une cruche I"Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorMu123

Jaartal1962
TechniekLitho
Afmetingen30 cm x 24 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Raffaele Rossi - Gemengde techniek op paneel, Transiti Notturno (Groot) kopen? Bied vanaf 500!
Raffaele Rossi - Gemengde techniek op paneel, Transiti Notturno (Groot)Schilderij

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2001
Afmetingen95 cm x 125 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstNiet Ingelijst
Alberto Giacometti - Annette kopen? Bied vanaf 990!
Alberto Giacometti - AnnettePrenten & Uitgaves

Geplaatst doorMu123

Jaartal1964
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen53.00 cm x 46.00 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Domenico Seren Gay - Olieverf op doek, Grieks masker - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Domenico Seren Gay - Olieverf op doek, Grieks masker - IngelijstSchilderij

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1986
Afmetingen53 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Gelindo Baron - Olieverf op doek, Abstracte compositie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 120!
Gelindo Baron - Olieverf op doek, Abstracte compositie - IngelijstSchilderij

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1996
Afmetingen66 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Alessi - Brood-/fruitmand kopen? Bied vanaf 50!
Alessi - Brood-/fruitmandDesign

Geplaatst doormplein

Afmetingen8.5 cm x 27.5 cm x 18 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Luigi Voltolina - Olieverf op doek, Subway New York - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Luigi Voltolina - Olieverf op doek, Subway New York - IngelijstSchilderij

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1995
Afmetingen54.5 cm x 64.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Kino Mistral - Magisch realistisch olieverf "Paesaggio nel Blu" met gesigneerde catalogus kopen? Bied vanaf 183!
Kino Mistral - Magisch realistisch olieverf "Paesaggio nel Blu" met gesigneerde catalogusSchilderij

Geplaatst doorartpointamsterdam

Afmetingen48 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Paolo Ghilardi - Zeldzame gesigneerde zeefdruk - 144/150 - 1974 kopen? Bied vanaf 185!
Paolo Ghilardi - Zeldzame gesigneerde zeefdruk - 144/150 - 1974Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorin2art

Jaartal1974
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Mario Merz - gesigneerde ltho kopen? Bied vanaf 295!
Mario Merz - gesigneerde lthoGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMu123

Jaartal1986
TechniekLitho
Afmetingen32 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Fred Carasso - KLM penning kopen? Bied vanaf 55!
Fred Carasso - KLM penningBeeld / Object

Geplaatst doorliesko

TechniekBrons
Afmetingen6 cm x 6 cm x 0.2 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Gaetano Tranchino - VROUW IN FAUTEUIL / KLEURLITHO / 45x65cm / SIG kopen? Bied vanaf 25!
Gaetano Tranchino - VROUW IN FAUTEUIL / KLEURLITHO / 45x65cm / SIGGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

TechniekLitho
Afmetingen45 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Rosina Wachtmeister - Kleurengiclee op Canvas-- SPRINGTIME--- op spieraam kopen? Bied vanaf 90!
Rosina Wachtmeister - Kleurengiclee op Canvas-- SPRINGTIME--- op spieraamPrenten & Uitgaves

TechniekGiclée
IngelijstNiet Ingelijst
Mario Airo - Digitale print: I Campanille kopen? Bied vanaf 200!
Mario Airo - Digitale print: I CampanilleGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekComputerprint
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Rosina Wachtmeister - Kleurengiclee op CANVAS--- VIA GALILEO GALILEI--op spieraam. kopen? Bied vanaf 145!
Rosina Wachtmeister - Kleurengiclee op CANVAS--- VIA GALILEO GALILEI--op spieraam.Prenten & Uitgaves

TechniekGiclée
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Rosina Wachtmeister - Kleurengiclée op CANVAS --- HOME SWEET HOME uit 2022 kopen? Bied vanaf 115!
Rosina Wachtmeister - Kleurengiclée op CANVAS --- HOME SWEET HOME uit 2022Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorKlippoKunst

Jaartal2022
TechniekGiclée
Afmetingen50 cm x 35 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Rosina Wachtmeister - Kleurengiclée op CANVAS PRIMAVERA uit 2022 kopen? Bied vanaf 115!
Rosina Wachtmeister - Kleurengiclée op CANVAS PRIMAVERA uit 2022Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorKlippoKunst

Jaartal2022
TechniekGiclée
IngelijstNiet Ingelijst
Rosina Wachtmeister - Kleurengiclée op CANVAS --- VIA GALILEO GALILEI II uit 2022 kopen? Bied vanaf 115!
Rosina Wachtmeister - Kleurengiclée op CANVAS --- VIA GALILEO GALILEI II uit 2022Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorKlippoKunst

Jaartal2022
TechniekGiclée
Afmetingen35 cm x 50 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Luigi Boille - Gesigneerde Litho - 'SPA' - 37/100 - 1971 kopen? Bied vanaf 95!
Luigi Boille - Gesigneerde Litho - 'SPA' - 37/100 - 1971Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorin2art

Jaartal1971
TechniekLitho
Afmetingen64 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Renato Natali - Zwart/wit ETS LIVORNO Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 35!
Renato Natali - Zwart/wit ETS LIVORNO Handgesigneerd.Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

TechniekEts
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Franz Borghese - 2 originele litho's. Titels Il comizio | Marito e Moglie. Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 175!
Franz Borghese - 2 originele litho's. Titels Il comizio | Marito e Moglie. Nieuw ingelijstGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1975
TechniekLitho
Afmetingen37.5 cm x 29.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Flavio Poli - Glasobject somerso- asbak- vide poche kopen? Bied vanaf 124!
Flavio Poli - Glasobject somerso- asbak- vide pocheGlas / Keramiek

Geplaatst doorGoedgevonden

Jaartal1960
Afmetingen7 cm x 12 cm x 12 cm (h x b x d)
GesigneerdOngemerkt
Flavio Poli - voor Seguso Murano: facet geslepen vide poche - sommerso blauw-geel kopen? Bied vanaf 175!
Flavio Poli - voor Seguso Murano: facet geslepen vide poche - sommerso blauw-geelGlas / Keramiek

Geplaatst doorGoedgevonden

Jaartal1960
Afmetingen8 cm x 14 cm x 14 cm (h x b x d)
GesigneerdOngemerkt
Ennio Morlotti - Kleuren litho, zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Ennio Morlotti - Kleuren litho, zonder titelGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 48.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Pino Procopio - San Sebastiano kopen? Bied vanaf 400!
Pino Procopio - San SebastianoSchilderij

Geplaatst doorserARTE

Jaartal1990
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Pietro Monaco - Giuseppe sollecitato dalla moglie di putiffare kopen? Bied vanaf 50!
Pietro Monaco - Giuseppe sollecitato dalla moglie di putiffarePrenten voor 1900

Geplaatst doorKampR

Jaartal1739
TechniekGravure
Afmetingen43.0 cm x 34.5 cm (h x b)
GesigneerdNaam gedrukt
IngelijstIngelijst

Aftersale items

Guido Niest - Verzilverde kandelaars kopen? Bied vanaf 69!
Guido Niest - Verzilverde kandelaarsDesign

Geplaatst doorAmi

Afmetingen27.2 cm x 9.7 cm x 9.7 cm (h x b x d)
Gewicht313 g
GesigneerdHandgesigneerd
Cenedese - Ferm spiraal gevormd glaswerk kopen? Bied vanaf 75!
Cenedese - Ferm spiraal gevormd glaswerkGlas / Keramiek

Geplaatst doorestrel4

Periode1950 t/m 1979
Afmetingen38 cm x 16 cm (h x b)
Gewicht1700 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Valerio Adami - 3 grote litho's in kunstboek -> gratis verzending NL kopen? Bied vanaf 50!
Valerio Adami - 3 grote litho's in kunstboek -> gratis verzending NLKunstboeken

Geplaatst doorMiles

Jaartal1974
TechniekBoek met Originele Grafiek
Afmetingen28.5 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Fred Carasso - Watertransport Maatschappij Rijn-Kennemerland kopen? Bied vanaf 135!
Fred Carasso - Watertransport Maatschappij Rijn-KennemerlandPenningen

Geplaatst doorPensioenman

Jaartal1957
TechniekPenning
Afmetingen6.0 cm x 6.0 cm (h x b)
Selwyn Senatori - Zeefdruk: Valentina kopen? Bied vanaf 75!
Selwyn Senatori - Zeefdruk: ValentinaGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Afmetingen35 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nicola Simbari - zeefdruk plus boek kopen? Bied vanaf 95!
Nicola Simbari - zeefdruk plus boekGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVanBeekDesign

Afmetingen30 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Valerio Adami - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 175!
Valerio Adami - ZeefdrukGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorLisaDrks

Afmetingen1.20 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekComputerprint
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Bruno Bruni - Luna turca kopen? Bied vanaf 60!
Bruno Bruni - Luna turcaGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorSasja_b

Jaartal1984
TechniekLitho
Afmetingen91 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Bruno Bruni - Stilleben mit Hut und Orchideen kopen? Bied vanaf 50!
Bruno Bruni - Stilleben mit Hut und OrchideenGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorSasja_b

Jaartal1984
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Milvia Maglione - litho - 1975 kopen? Bied vanaf 15!
Milvia Maglione - litho - 1975Grafiek (handgesigneerd)

TechniekLitho
Afmetingen55 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Milvia Maglione - prent 190 kopen? Bied vanaf 45!
Milvia Maglione - prent 190Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1970
TechniekLitho
Afmetingen53 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst