Robert Brandy (1946) METIER DE TOUT / ORIGINEEL WERK / 82x66cm / KADER / SIG / 1985
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 82 x 66 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 365