3. items
  5. Land

Nederland Nederland

Jacqueline Schäfer - Kleurenzeefdruk DRUK_DRUK_DRUK Handgesigneerd--GROOT!! kopen? Bied vanaf 149!
Jacqueline Schäfer (1961) Nederlands Kleurenzeefdruk DRUK_DRUK_DRUK Handgesigneerd--GROOT!!
Afmetingen59 x 116 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 149
Kitty Mulder - Mevrouw kopen? Bied vanaf 150!
Kitty Mulder (1942) Nederlands Mevrouw
Afmetingen80 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Afmetingen60 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Afmetingen42 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Fidrio - Gevlamde vaas kopen? Bied vanaf 20!
Fidrio (1996) Nederlands Gevlamde vaas
Afmetingen16.3 x 16 x 17 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 20
Ton Etman - liggend naakt in felle kleuren / naakt in grijstinten op de achterzijde kopen? Bied vanaf 1!
Ton Etman Nederlands liggend naakt in felle kleuren / naakt in grijstinten op de achterzijde
TechniekGouache
Afmetingen55 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 9
4 biedingen
Jacqueline Schäfer - Kleurenzeefdruk VROUW in GOUD Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 110!
Jacqueline Schäfer (1961) Nederlands Kleurenzeefdruk VROUW in GOUD Handgesigneerd
Afmetingen80 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 110
Walter van Oel - Zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Walter van Oel (1942) Nederlands Zonder titel
Afmetingen56 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Jacqueline Schäfer - Kleurenzeefdruk VROUW in BLAUW Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 110!
Jacqueline Schäfer (1961) Nederlands Kleurenzeefdruk VROUW in BLAUW Handgesigneerd
Afmetingen80 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 110
Sjef van der Voort - Liggend model in lingerie kopen? Bied vanaf 65!
Sjef van der Voort (1914-1990) Nederlands Liggend model in lingerie
TechniekAquarel
Afmetingen25 x 38 cm (h x b)
€ 65
Sjef van der Voort - Meisje voor de spiegel kopen? Bied vanaf 95!
Sjef van der Voort (1914-1990) Nederlands Meisje voor de spiegel
TechniekAquarel
Afmetingen42 x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 95
Erwin van Krey - Alphotel kopen? Bied vanaf 250!
Erwin van Krey (1959) Nederlands Alphotel
Afmetingen42 x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Ton Albers - Litho "Schapenkop" kopen? Bied vanaf 10!
Ton Albers (1923) Nederlands Litho "Schapenkop"
TechniekLitho
Afmetingen41 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 20
3 biedingen
Corneille - De duif, 1986 kopen? Bied vanaf 215!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch De duif, 1986
TechniekLitho
Afmetingen27 x 19 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 215
Anna Egter van Wissekerke - Plante en pot kopen? Bied vanaf 15!
Anna Egter van Wissekerke (1872-1969) Nederlands Plante en pot
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen45 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 30
4 biedingen
Michiel Brink - Octopussy's Garden kopen? Bied vanaf 40!
Michiel Brink (1949) Nederlands Octopussy's Garden
Afmetingen14.8 x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Gert Strengholt - Sweet - Life kopen? Bied vanaf 65!
Gert Strengholt (1948) Nederlands Sweet - Life
TechniekLitho
Afmetingen73 x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 65
1 bieding
Herbert Fiedler - Erminia en Tancredi (naar Poussin) kopen? Bied vanaf 340!
Herbert Fiedler (1891-1962) Duits Nederlands Erminia en Tancredi (naar Poussin)
TechniekGouache
Afmetingen68 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 340
Michiel Brink - Aansluiting gemist kopen? Bied vanaf 40!
Michiel Brink (1949) Nederlands Aansluiting gemist
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Richard Smeets - Rozen kopen? Bied vanaf 40!
Richard Smeets (1955) Nederlands Rozen
Afmetingen38 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Anton Heyboer - Gemengde techniek op doek - Systeem - Werk jaren tachtig - Handgesigneerd !!! kopen? Bied vanaf 475!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Gemengde techniek op doek - Systeem - Werk jaren tachtig - Handgesigneerd !!!
Afmetingen42 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 475
Robert Terwindt - Grote monochrome Ets "naakte vrouw op het strand" potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 38!
Robert Terwindt (1940) Nederlands Grote monochrome Ets "naakte vrouw op het strand" potloodgesigneerd
TechniekEts
Afmetingen51 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 38
Richard Smeets - over Rozen kopen? Bied vanaf 40!
Richard Smeets (1955) Nederlands over Rozen
Afmetingen38 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
John Hesselberth - Anatomie in een ruimte - Ets kopen? Bied vanaf 50!
John Hesselberth (1947) Nederlands Anatomie in een ruimte - Ets
TechniekEts
Afmetingen50 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Afmetingen38 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Jan Willem Versteeg - Paborito kopen? Bied vanaf 60!
Jan Willem Versteeg (1952) Nederlands Paborito
Afmetingen38 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Karel Safar - ca. 1960 - Ets en Aquatint "vrouwelijk naakt" beperkte oplage - gesigneerd kopen? Bied vanaf 29!
Karel Safar (1938) Nederlands ca. 1960 - Ets en Aquatint "vrouwelijk naakt" beperkte oplage - gesigneerd
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen26 x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 29
Piet Warffemius - Zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Piet Warffemius (1956) Nederlands Zonder titel
TechniekLitho
Afmetingen57 x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Michael Winkel - These Boots are made For Walking kopen? Bied vanaf 1999!
Michael Winkel (1956-2012) Nederlands These Boots are made For Walking
Afmetingen240 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
IngelijstIngelijst
€ 1.999
Corneille - Woman and Bird kopen? Bied vanaf 350!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Woman and Bird
TechniekLitho
Afmetingen44 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Peter Klashorst - Zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Peter Klashorst (1957) Nederlands Zonder titel
Afmetingen104 x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Peter Donkersloot - Vincent van Gogh kopen? Bied vanaf 250!
Peter Donkersloot (1959) Nederlands Vincent van Gogh
Afmetingen59 x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Ge-Karel van der Sterren - Wallflower #4 kopen? Bied vanaf 1500!
Ge-Karel van der Sterren (1969) Nederlands Wallflower #4
Afmetingen23 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
€ 1.500
Rix Wierenga - Forma aktua kopperprent kopen? Bied vanaf 25!
Rix Wierenga (1947) Nederlands Forma aktua kopperprent
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Aad de Haas - Interieur II kopen? Bied vanaf 75!
Aad de Haas (1920-1972) Nederlands Interieur II
Afmetingen58 x 40 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Ton Schulten - Kleurenoffset. STAD bij NACHT kopen? Bied vanaf 59!
Ton Schulten (1938) Nederlands Kleurenoffset. STAD bij NACHT
TechniekOffset
Afmetingen80 x 60 cm (h x b)
€ 59
Peter Klashorst - Zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Afmetingen107 x 91 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Lucebert - Compositie met personen - kopen? Bied vanaf 875!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Compositie met personen -
TechniekAquarel
Afmetingen40 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 875
Marcus van Hoorn - Zeefdruk, Titel, "Hollandse Pyramide" kopen? Bied vanaf 35!
Marcus van Hoorn (1947) Nederlands Zeefdruk, Titel, "Hollandse Pyramide"
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
J. Damstra - Eendenfamilie kopen? Bied vanaf 95!
J. Damstra Nederlands Eendenfamilie
Afmetingen47.5 x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 95