3. items
  5. Land

Nederland Nederland

Josine Croin - Sculptuur Loes kopen? Bied vanaf 250!
Josine Croin (1952) Nederlands Sculptuur Loes
TechniekBrons
Afmetingen43 x 11 x 15 cm (h x b x d)
Gewicht480 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Louis Derijks - Naakte vrouwen torso kopen? Bied vanaf 50!
Louis Derijks (1929) Nederlands Naakte vrouwen torso
Afmetingen101 x 127 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Klaas van den Berg - Sculptuur uil in brons kopen? Bied vanaf 45!
Klaas van den Berg (1941) Nederlands Sculptuur uil in brons
TechniekBrons
Afmetingen36 x 8 x 8 cm (h x b x d)
€ 45
Ton Schulten - Zeefdruk: Branding van de zon - 1999 kopen? Bied vanaf 595!
Ton Schulten (1938) Nederlands Zeefdruk: Branding van de zon - 1999
Afmetingen121 x 92 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 595
Klaas van den Berg - Sculptuur athena in brons kopen? Bied vanaf 75!
Klaas van den Berg (1941) Nederlands Sculptuur athena in brons
TechniekBrons
Afmetingen36 x 7 x 7 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Jos van Riemsdijk - De zakkendrager / Sjouwer kopen? Bied vanaf 25!
Jos van Riemsdijk (1915-2005) Nederlands De zakkendrager / Sjouwer
Afmetingen27 x 18 x 18 cm (h x b x d)
Gewicht4294 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Eric Toebosch - Ode II kopen? Bied vanaf 40!
Eric Toebosch (1949) Nederlands Ode II
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Ton Schulten - Zeefdruk: Boslaan - 1998 kopen? Bied vanaf 595!
Ton Schulten (1938) Nederlands Zeefdruk: Boslaan - 1998
Afmetingen92 x 121 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 595
Jan van Anrooy - landschap kopen? Bied vanaf 200!
Jan van Anrooy (1901-1988) Nederlands landschap
Afmetingen54 x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Petra Dolleman - Zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Petra Dolleman (1960) Nederlands Zonder titel
TechniekLitho
Afmetingen56 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Anke Peddemors - Truus op de pot kopen? Bied vanaf 22!
Anke Peddemors (1947) Nederlands Truus op de pot
Afmetingen20 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 27
2 biedingen
Hans Vanhorck - Zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Hans Vanhorck (1952) Nederlands Zonder titel
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 35
Hans Ebeling Koning - Zonder titel kopen? Bied vanaf 40!
Hans Ebeling Koning (1931) Nederlands Zonder titel
Afmetingen57 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Anton Heyboer - De oervogel . kopen? Bied vanaf 300!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands De oervogel .
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen38 x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 300
Anton Heyboer - Four women . Krachtige sierlijke schildering . kopen? Bied vanaf 460!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Four women . Krachtige sierlijke schildering .
Afmetingen78 x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 460
Kees van Dongen - Naar het park - 1925 kopen? Bied vanaf 250!
Kees van Dongen (1877-1968) Nederlands Frans Naar het park - 1925
TechniekLitho
Afmetingen25 x 19 cm (h x b)
€ 250
Afmetingen70 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 125!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Kleurenlitho HAPPY CAT
TechniekLitho
Afmetingen64 x 82 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 125
Afmetingen85 x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 345
Alexander Hugo Bakker Korff - Onbekend kopen? Bied vanaf 50!
Alexander Hugo Bakker Korff (1824-1882) Nederlands Onbekend
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen41 x 48.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Herman Brood - Kleurenzeefdruk WASVROUW kopen? Bied vanaf 65!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Kleurenzeefdruk WASVROUW
Afmetingen24 x 30 cm (h x b)
€ 65
Annet van Egmond - Rippling Water kopen? Bied vanaf 545!
Annet van Egmond (1964) Nederlands Rippling Water
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen57 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 545
Wouter Stips - Kleurenzeefdruk DADDY CAT DOG --- HANDGESIGNEERD kopen? Bied vanaf 85!
Afmetingen50 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 85
Siem van der Marel - Zware vijfhoekige kristallen schaal kopen? Bied vanaf 1!
Siem van der Marel (1944) Nederlands Zware vijfhoekige kristallen schaal
Afmetingen5 x 27 x 28 cm (h x b x d)
Gewicht1960 g
GesigneerdOngemerkt
Huidig bod
€ 5
4 biedingen
Herman Brood - Kleurenzeefdruk BOTJE VOOR DE HOND kopen? Bied vanaf 59!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Kleurenzeefdruk BOTJE VOOR DE HOND
Afmetingen30 x 24 cm (h x b)
€ 59
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Jan Schaeffer - Dordt in stoom, Kuipershaven kopen? Bied vanaf 150!
Jan Schaeffer (1923-2018) Nederlands Dordt in stoom, Kuipershaven
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Nico Vrielink - Kleurenzeefdruk JEANNE II --- HANDGESIGNEERD kopen? Bied vanaf 59!
Nico Vrielink (1958) Nederlands Kleurenzeefdruk JEANNE II --- HANDGESIGNEERD
Afmetingen40 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 59
Henk Kuijpers - Mouzaki kopen? Bied vanaf 10!
Henk Kuijpers (1958) Nederlands Mouzaki
Afmetingen85 x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Wouter Stips - Kleurenzeefdruk DAGJE UIT EN....... --- HANDGESIGNEERD kopen? Bied vanaf 85!
Wouter Stips (1944) Nederlands Kleurenzeefdruk DAGJE UIT EN....... --- HANDGESIGNEERD
Afmetingen51 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 85
Armando - Kleurengiclée GESTALT IV --- HANDGESIGNEERD - SLECHTS 25 EXEMPLAREN! kopen? Bied vanaf 139!
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 139
Herman Brood - Kleurenzeefdruk BASEBALL kopen? Bied vanaf 59!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Kleurenzeefdruk BASEBALL
Afmetingen30 x 24 cm (h x b)
€ 59
TechniekGiclée
Afmetingen63 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Henk Kuijpers - Kalami kopen? Bied vanaf 10!
Henk Kuijpers (1958) Nederlands Kalami
Afmetingen80 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
TechniekGiclée
Afmetingen63 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Jentsje Popma - Koolzaadveld met fluitenkruid kopen? Bied vanaf 175!
Jentsje Popma (1921-2022) Nederlands Koolzaadveld met fluitenkruid
Afmetingen45 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 175
Thomas van Wissen - boerderij met kippen kopen? Bied vanaf 200!
Thomas van Wissen (1866-1954) Nederlands boerderij met kippen
Afmetingen30 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Jasper Banen - Lente pracht kopen? Bied vanaf 295!
Jasper Banen (1962) Nederlands Lente pracht
Afmetingen43 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 295
Cor de Jong - Contemplation kopen? Bied vanaf 10!
Cor de Jong (1950) Nederlands Contemplation
Afmetingen54 x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Netty Michels - Hond met z'n baasje.....aporte kopen? Bied vanaf 95!
Netty Michels (1919-1995) Nederlands Hond met z'n baasje.....aporte
Afmetingen28 x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 95
Jentsje Popma - Zomer kopen? Bied vanaf 150!
Jentsje Popma (1921-2022) Nederlands Zomer
Afmetingen50 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 150
1 bieding
Netty Michels - CAFE DE OUDE EIK kopen? Bied vanaf 150!
Netty Michels (1919-1995) Nederlands CAFE DE OUDE EIK
Afmetingen34 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Eric Toebosch - Angeli kopen? Bied vanaf 10!
Eric Toebosch (1949) Nederlands Angeli
Afmetingen43 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Sjoerd Bakker - Onbekend kopen? Bied vanaf 25!
Sjoerd Bakker (1943-2022) Nederlands Onbekend
TechniekEts
Afmetingen66 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
TechniekEts
Afmetingen66 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Gerard Bijnens - zonder titel kopen? Bied vanaf 15!
Gerard Bijnens (1944) Nederlands zonder titel
Afmetingen40 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 15
1 bieding
Sjoerd Bakker - Onbekend kopen? Bied vanaf 50!
TechniekEts
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50