3. items
  5. Land

Nederland Nederland

Ruloff S.A. Manuputty - Gegen kopen? Bied vanaf 65!
Ruloff S.A. Manuputty (1926-2002) Indonesisch Nederlands Contra
Afmetingen41 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 65
Jörg Remé - e.a: zes handgesigneerde zeefdrukken: Florale Composities kopen? Bied vanaf 35!
Jörg Remé (1941) Duits Nederlands e.a: zes handgesigneerde zeefdrukken: Florale Composities
Afmetingen15 x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Jörg Remé - e.a: zes handgesigneerde zeefdrukken: Diverse composities kopen? Bied vanaf 35!
Jörg Remé (1941) Duits Nederlands e.a: zes handgesigneerde zeefdrukken: Diverse composities
Afmetingen15 x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Paul Corvers - Vazen kopen? Bied vanaf 225!
Paul Corvers (1953) Nederlands Vazen
Afmetingen140 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Mark Visione - and the shape between kopen? Bied vanaf 20!
Mark Visione (1953) Nederlands and the shape between
TechniekEts
Afmetingen73 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 20
1 bieding
Armando - Zeer grote giclee op linnen: Gestalt kopen? Bied vanaf 250!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Zeer grote giclee op linnen: Gestalt
TechniekGiclée
Afmetingen121 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
€ 250
Mark Visione - Free will kopen? Bied vanaf 20!
Mark Visione (1953) Nederlands Free will
TechniekEts
Afmetingen73 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 20
Joan Blaeu - ' T CASTEEL ZWYNAERDE kopen? Bied vanaf 49!
Joan Blaeu (1596-1673) Nederlands ' T CASTEEL ZWYNAERDE
TechniekHandgekleurd
Afmetingen17.5 x 25.5 cm (h x b)
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 49
Hendrik Spilman - De Buurt By Bloemendaal kopen? Bied vanaf 50!
Hendrik Spilman (1721-1784) Nederlands De Buurt By Bloemendaal
TechniekHandgekleurd
Afmetingen26 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Robert Zandvliet - litho: geometrische compositie kopen? Bied vanaf 495!
Robert Zandvliet (1970) Nederlands litho: geometrische compositie
TechniekLitho
Afmetingen76 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 495
Arthur Stam - "Eigenlijk te grote vliegen" & 3 "Zonder titel" kopen? Bied vanaf 50!
Arthur Stam (1953) Nederlands "Eigenlijk te grote vliegen" & 3 "Zonder titel"
TechniekEts
Afmetingen26 x 17.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Marinus Fuit - Slangen in landschap - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 50!
Marinus Fuit (1934) Nederlands Slangen in landschap - Kleurenlitho
TechniekLitho
Afmetingen33 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Jan Poortenaar - Edinburgh Castle - Ets kopen? Bied vanaf 40!
Jan Poortenaar (1886-1958) Nederlands Edinburgh Castle - Ets
TechniekEts
Afmetingen15 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
TechniekEts
Afmetingen40 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 395
Jaap Hillenius - Gadegeslagen koppel - Ets kopen? Bied vanaf 45!
Jaap Hillenius (1934-1999) Nederlands Gadegeslagen koppel - Ets
TechniekEts
Afmetingen24 x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 45
1 bieding
Bouke Ylstra - Naakte vrouwen voor symbolieke zuilen - Ets kopen? Bied vanaf 50!
Bouke Ylstra (1933-2009) Nederlands Naakte vrouwen voor symbolieke zuilen - Ets
TechniekEts
Afmetingen24 x 34.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 50
1 bieding
Herman Brood - Moeder en Kind - gesigneerd en genummerd 191/350 kopen? Bied vanaf 195!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Moeder en Kind - gesigneerd en genummerd 191/350
Afmetingen60 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 195
Anton Heyboer - Vissersvlet YM348 kopen? Bied vanaf 190!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Vissersvlet YM348
TechniekEts
Afmetingen51 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 190
Herman Brood - De Gezegende - gesigneerd en genummerd 104 / 150 kopen? Bied vanaf 175!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands De Gezegende - gesigneerd en genummerd 104 / 150
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 175
Ada Breedveld (1944) Nederlands Litho, Titel, Sea Woman
TechniekLitho
Afmetingen77 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Hendrik Spilman - Slot Abkoude, Dorp Abkoude, originele kopergravure kopen? Bied vanaf 25!
Hendrik Spilman (1721-1784) Nederlands Slot Abkoude, Dorp Abkoude, originele kopergravure
TechniekGravure
Afmetingen34 x 28 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 25
Jacobus Schijnvoet - Slot van Abcoude, originele kopergravure, 1711 kopen? Bied vanaf 25!
Jacobus Schijnvoet (1685-1733) Nederlands Slot van Abcoude, originele kopergravure, 1711
TechniekGravure
Afmetingen29.5 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 25
Klaas Gubbels - houtsnede: huiskamerorkest (nieuwe lijst!) kopen? Bied vanaf 695!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands houtsnede: huiskamerorkest (nieuwe lijst!)
Afmetingen49 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 695
Fenneke van der Elst - Drie lelies III kopen? Bied vanaf 25!
Fenneke van der Elst (1950) Nederlands Drie lelies III
TechniekLitho
Afmetingen42 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Jan Montyn - Ets - 1999 kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Ets - 1999
TechniekEts
Afmetingen66 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 115
Wim Motz - Zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands Zonder titel
Afmetingen70 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Corneille - zeefdruk: L'oiseau present - 1998 kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch zeefdruk: L'oiseau present - 1998
Afmetingen80 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Sees Vlag - Linosnede: Zienangoog II - 1989 kopen? Bied vanaf 75!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Linosnede: Zienangoog II - 1989
Afmetingen64.5 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Herman Brood - zeefdruk: Iggy kopen? Bied vanaf 450!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands zeefdruk: Iggy
Afmetingen60 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 450
Peter de Ru - Introvert Portret kopen? Bied vanaf 25!
Peter de Ru (1946) Nederlands Introvert Portret
Afmetingen47 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Anke Peddemors - Op de WC peinzend kopen? Bied vanaf 22!
Anke Peddemors (1947) Nederlands Op de WC peinzend
Afmetingen20 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 22
Jan Sluijters - Zich afdrogend naakt kopen? Bied vanaf 225!
Jan Sluijters (1881-1957) Nederlands Zich afdrogend naakt
TechniekLitho
Afmetingen35 x 25.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 225
Corneille - zeefdruk: Eté ardent kopen? Bied vanaf 295!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch zeefdruk: Eté ardent
Afmetingen74 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 295
Jasper Banen - Vier figuren kopen? Bied vanaf 195!
Jasper Banen (1962) Nederlands Vier figuren
TechniekAquarel
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 195
Jan Sluijters (jr.) - Model kopen? Bied vanaf 35!
Jan Sluijters (jr.) (1914-2005) Nederlands Model
TechniekHoutskool
Afmetingen50 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Herman Krikhaar - Zeefdruk: "l'amour pour" - 1995 kopen? Bied vanaf 79!
Herman Krikhaar (1930-2010) Nederlands Zeefdruk: "l'amour pour" - 1995
Afmetingen46.5 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 79
Kees van Bohemen - Litho: Els - 1978 kopen? Bied vanaf 250!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Litho: Els - 1978
TechniekLitho
Afmetingen74 x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Corneille - litho: La Traviata - 1990 kopen? Bied vanaf 275!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch litho: La Traviata - 1990
TechniekLitho
Afmetingen75.5 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 275
Herman Brood - Zeefdruk: Casino kopen? Bied vanaf 425!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Zeefdruk: Casino
Afmetingen56.5 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 425
C.A. Wertheim - HAVENMOND / KLEURZEEFDRUK / 60x94cm / SIG / 1992 kopen? Bied vanaf 15!
C.A. Wertheim (1962) Nederlands HAVENMOND / KLEURZEEFDRUK / 60x94cm / SIG / 1992
Afmetingen60 x 94 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 15
Lucebert - Litho van Lucebert kopen? Bied vanaf 140!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Litho van Lucebert
TechniekLitho
Afmetingen41 x 27.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 140